İnşaat Manşet

10 binden fazla üretim ve teknoloji lideri katılacak

Rockwell Automation’ın bu sene 31’incisini düzenlediği Automation Fair, 14-17 Kasım tarihlerinde Chicago’da düzenlenecek. Yeni çözümlere, örnek olay incelemelerine ve teknik eğitimlere ev sahipliği yapacak etkinliğin kayıtları açıldı Dünyanın dört bir yanındaki 10 binden fazla üretim ve teknoloji liderleri, en yeni çözümleri deneyimlemek, yenilikçi örnek olay incelemelerinden haberdar olmak, teknik eğitimlere katılmak ve tanışma etkinliklerinde iş birliği yapmak için bir araya gelecek.

Endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşüm alanlarında dünyanın en büyük şirketi olan Rockwell Automation, Inc. (NYSE: ROK), Automation Fair 2022 etkinliği için kayıtların açıldığını duyurdu. Bu sene 31’incisi düzenlenecek olan etkinlik, 14-17 Kasım tarihlerinde Chicago, Illinois’daki McCormick Place West’te gerçekleşecek. Yeni çözümlere, örnek olay incelemelerine ve teknik eğitimlere ev sahipliği yapan etkinliğe en dünyanın dört bir yanından 10 binden fazla üretim ve teknoloji lideri ve 100’den fazla lider şirketin katılması bekleniyor.

Automation Fair yüzlerce eğitim fırsatı sunuyor

Rockwell Küresel Pazarlama Başkan Yardımcısı Tina Dear, Automation Fair’in endüstriyel üretim için en yeni çözümleri içeren ilgi çekici sergiler, aynı zamanda etkinlik, etkileşimli teknik tartışmalar ve uygulamalı laboratuvarlardan günümüzün zorluklarını ele alan endüstri forumlarına kadar yüzlerce öğrenme ve eğitim fırsatı sunduğunu vurguladı.

Tina Dear, konuşmasına şöyle devam etti: “30 yılı aşkın süredir Chicago’da düzenlenen Automation Fair etkinliğinde bir araya gelecek olmaktan dolayı son derece heyecanlıyız. Yalnızca Automation Fair sayesinde bir araya gelecek olmayı değil, aynı zamanda ortaklarımız ve müşterilerimiz ile birlikte onlar için başardığımız sonuçları da kutluyoruz. Tüm sektörleri kapsayan 18 bin metrekarelik merak uyandırıcı bir fuar alanında buluşuyoruz. Bu etkinliğin mümkün olan en iyi Automation Fair olmasını umuyoruz.”

Proses otomasyonu müşterileri, 14-15 Kasım tarihlerinde en iyi uygulamalar, yenilikçi yaklaşımlar ve PSUG’deki yeni teknolojileri tartışacak ve bunlar hakkında bilgi edinecek. Etkinlikte kontrol stratejileri, optimizasyon ve proses emniyeti dâhil olmak üzere günümüzün en güncel konularını ele alan yönetici konuşmaları, bilgilendirici teknik ve müşteri tarafından yönlendirilen oturumlar ve uygulamalı laboratuvarlar yer alacak.

Yönetici konuşmalarını etkileyen kritik sorunlar tartışılacak

Dünyanın dört bir yanındaki medya ve endüstri analistleri ve müşteriler, 15 Kasım’da Automation Fair’deki Perspektifler etkinliğine katılmaya davet edilecek. Rockwell yöneticileri ve sektör liderleri, kurumların müşteriler için elde edilen sonuçları nasıl kutladığını gösterirken siber güvenlik ve personel yetersizliği gibi konulardaki fırsatları ve zorlukları ele almak için stratejileri tartışacak. Sektörün yanı sıra öncü fikirler ve yönetici konuşmalarını etkileyen kritik sorunları paylaşacağız.

Oturumlar, 20 temel nokta ve iş rolüne göre düzenleniyor

Önde gelen şirketlerden en iyi uygulamaları ve bilgi alışverişlerini içeren forumlar, sektöre özgü zorluklar ve sonuçların yanı sıra sürdürülebilirlik ve OEM gibi çeşitli konuları kapsayacak. Odaklanılacak sektörler şöyle: Ayrık – otomotiv, depo ve lojistik, hibrit – hızlı tüketim ürünleri, yiyecek içecek, yaşam bilimleri ve lastik, proses – madencilik, metaller, kimyasal madde, petrol ve gaz, kâğıt ve su/atık su. Uygulamalı laboratuvarlarda etkileşimli donanım ve yazılım eğitimi verilirken ürün ve teknoloji oturumlarında en ileri kullanım örneklerine ve sunumlara odaklanan etkileşimli tartışmalar gerçekleştirilecek. Oturumlar, müşterilerin öğrenme gündemlerini oluşturmalarına yardımcı olabilmek için 20 temel odak noktası ve iş rolüne göre düzenleniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ