İnşaat Manşet

AkzoNobel e-mobilite toz boyalarında sektöre yön veriyor

Elektrikli taşıtlar ve genel olarak e-mobiliteye yönelik global talepler artarken, AkzoNobel toz boya alanında da geleceğe giden yolda sektöre güç katıyor. Geliştirdiği ileri teknolojiler ile elektromobilite alanında müşterilerinin artan ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyor.

“Bilinirliği yüksek Resicoat markamız sayesinde elektrik yalıtım ve yüksek sıcaklık çözümleri test edilip onaylanmış, kendini kanıtlamış performans sunabilen, 50 yılı aşkın bir deneyime sahibiz” diyen AkzoNobel Toz Boyalar Direktörü Daniela Vlad, “Bu deneyimlerimizi temel alarak, hem Resicoat hem de Interpon markalarımız ile yeni nesil e-mobiliteye güç katabilmek için inovasyonlarımızı artık daha da ileriye taşıyoruz” ifadelerini kullandı.

AkzoNobel’in toz boyaları halihazırda otomobil gövdeleri, iç kısımları ve alaşım jantlarda kullanılıyor. Şirket, e-mobilitenin yükselişi ve kaydettiği hızlı büyüme sayesinde bugün bataryaların ömrünün uzatılmasına ve araçların menzilinin arttırılmasına yardımcı olacak yeni fırsatlar yakalamış durumda.

Araştırmalar, 2019 yılında 140 milyar dolar büyüklüğünde olan global elektrikli ulaşım pazarının değerinin 2026 yılına kadar yaklaşık 700 milyar dolara ulaşacağını ortaya koyuyor, ki bu da AkzoNobel’in ürünlerini geliştirmeye devam ederek ve müşterilerine daha sürdürülebilir çözümler sunarak sektöre yol gösterebileceği anlamına geliyor.

“Öncülük eden yaklaşımlarımız ve teknik olarak mekemmeli yakalama konusundaki kararlılığımız ile e-mobilite pazarının dönüştürülmesine yardımcı olmak istiyoruz” diye devam eden Vlad, “Dünyanın en gelişmiş elektrikli araçlarında kullanılacak yeni nesil teknolojilerin yaratıcılarını desteklemek için gerekli tüm deneyim ve uzmanlığa sahibiz.,” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ