İnşaat Manşet

Alım gücü yüksek çiftlerin mobilya tercihi “modern lüks”

Satışlarının yüzde 80’ini yurt dışına gerçekleştiren Luxury Line Mobilya, düğün sezonu öncesi yurt içi pazarda hareketli günler yaşıyor. Alım gücü yüksek çiftlerin, mobilyada genellikle lüks tasarımlara yöneldiğini ifade eden firma sahibi Ahmet Ekmen, “Son birkaç haftadır Masko mağazamıza ve online sipariş sitemiz Luxury.com.tr adresimize yeni evlenecek çiftlerden ciddi bir ilgi söz konusu. Daha çok modern lüks modeller tercih ediliyor” dedi.

2021’in ilk çeyreğinde 1,1 milyar doların üzerinde ihracat gerçekleştiren Türk Mobilya Sektörü, düğün sezonunun başlamasıyla birlikte iç pazarda da yüksek satışlar hedefliyor. Mobilya kenti MASKO’da faaliyet gösteren Luxury Line markası da yeni ev kurmayı planlayan alım gücü yüksek çiftlere yönelik birbirinden farklı model seçeneklerini bir arada sunuyor. Koleksiyonlarında klasik modellerin öne çıktığını söyleyen Luxury Line Mobilya sahibi Ahmet Ekmen, “Bununla birlikte özellikle metal ve ahşabın bir arada kullanıldığı modern lüks tasarımlar son dönemde büyük ilgi görüyor. Düğün sezonu ile birlikte hareketlenen yurt içi satışlarımızda, alım gücü yüksek çiftler de genellikle bu tarz modelleri tercih ediyor” dedi.

Kuruluşundan bugüne dört kıtadan 100’den fazla ülkeye ticaret gerçekleştiren Luxury Line Mobilya, tabandan tavana tüm mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarına özgün, kaliteli, şık ve estetik çözümler sunuyor. Fiziksel mağazacılığın yanı sıra İngilizce, Fransızca, Rusça ve Arapça yayınlanan online mağazası aracılığıyla dünyanın her yerinden sipariş alan markanın sürekli güncellenen zengin koleksiyonunda lüks tarzda klasik ve modern mobilya tasarımları yer alıyor. Ana mobilya gruplarının yanı sıra bahçe ve balkonlara özel birbirinden şık dış mekan mobilyası takımlarına da sahip olan Luxury Line markası, aynı zamanda başta oteller olmak üzere, restoran, cafe, rezidans, ofis, hastane gibi mekanlar için kurumsal çözümler de sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ