İnşaat Manşet

Almira Hotel’in başarısı, çalışan memnuniyeti ile yükseliyor

35 yıllık deneyimini profesyonel çalışan kadrosu ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla taçlandıran Almira Hotel, kategorisindeki en iyi lokal otel unvanı ile otelcilik sektöründe fark yaratmaya devam ediyor.

Bursa şehir merkezinde yer alan ve şehrin ilk 5 yıldızlı konaklama tesisi unvanına sahip Almira Hotel, 35 yıldır değişmeyen hizmet kalitesi ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Başarısının kaynağı ve misafir memnuniyetinin ilk adımının çalışanlarını mutlu etmekten geçtiğine inanan yönetim anlayışı sayesinde çalışanlarına verdiği değeri her fırsatta hissettiriyor.

ÇALIŞAN ALANLARI SANATLA BULUŞTU

Daha iyi bir deneyim ile Almy Restaurant olarak adı değiştirilen personel yemekhanesi, çalışanların yemek ve çay saatlerinde keyifli vakit geçirebilmesi amacıyla yeniden dekore edildi. Çalışanların ortak alanlarındaki duvarlar, graffiti çizimleriyle renklendirilerek sanat ve eğlencenin bir arada olduğu ilham veren bir atmosfer yaratıldı. Tüm aşamalarında hijyen kuralları ve gıda güvenliği ön planda tutulan Almy Restaurant’ın menü planlaması, günlük ihtiyaç duyulan kalori hesaplaması ve her damak zevkine hitap edecek lezzetler göz önünde bulundurularak özenle hazırlanıyor.

BİRLİK VE BERABERLİĞİ GÜÇLENDİRİYOR

Almira Hotel benimsediği kurum içi kültürü doğrultusunda, birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmek amacıyla düzenli olarak çeşitli organizasyonlar düzenliyor. Çalışanların anne, baba ve çocuklarıyla geniş aile olarak katıldıkları, her yaş grubuna özel etkinliklerin planlandığı piknik organizasyonunda 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35 yıl kıdem kazanmış çalışanlara özel hediye ve plaketler veriliyor.

Her koşulda çalışanlarına destek olma düşüncesiyle hareket eden Almira Hotel; doğum günü, vefat, bebek sahibi olma, düğün, sünnet gibi özel günlerinde de çalışanlarının yanında olduğunu hissettiriyor. Yılbaşı, bayram gibi dönemlerde sosyal yardımlar sağlayarak çalışan bağlılığını artırıyor. Personel sağlığını öncelikleri arasında tutan otel yönetimi, sağlık kurumlarıyla yaptıkları anlaşmalar ile çalışanlarına özel avantajlar sunuyor.

Kurum kültüründe gelişime açık olmanın ve sürekli öğrenmenin vurgulandığı Almira Hotel’de her ay farklı konu başlıkları üzerine alanında uzman kişiler tarafından turizm sektörü, kişisel gelişim ve daha birçok güncel konuda personel kadrosuna özel eğitim programları düzenleniyor.
21-26 Mart Orman Haftası kapsamında tüm çalışanları adına Tema Vakfı’na fidan bağışında bulunan otel, sürdürülebilirlik bakış açısına önem veriyor. Çalışan devir oranının çok düşük olduğu ve uzun yıllardır kıdemli personel kadrosu ile hizmet veren Almira Hotel’in yönetimi, kurum içi motivasyon kaynağının çalışanların kendilerini değerli hissetmesi olduğuna inanıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ