İnşaat Manşet

Ananas Woodworking’den yeni Edge serisi

Endüstriyel tasarımcılar Altuğ Toprak ve Çağdaş Cantürk liderliğinde çalışmalarına devam eden ahşap atölyesi Ananas Woodworking, son olarak renkli, sade ve aynı zamanda dinamik Edge serisini sundu. Tüm yaşam alanları düşünülerek hazırlanan seride yer alan ürünler, çok amaçlı bir kullanım sağlayan multifonksiyonel tasarımları ile ön plana çıkıyor.

Geleneksel ürünlere ahşap ile kattıkları modern yorum ile ön plana çıkan Ananas Woodworking, sehpa veya saksılık olarak kullanılabilecek multifonksiyonel ürünlerden oluşan Edge serisini dekorasyon severler ile buluşturdu. Tamamen el işçiliğiyle üretilen seri, ahşabın tüm doku ve desenlerini zarif ve bir o kadar da dinamik bir şekilde sunuyor.

Tüm yaşam alanlarına uygun olarak çok amaçlı kullanımlar için tasarlanan Edge serisi, zarif ve kullanışlı görünümü ile her konsepte ayak uydurabilecek nitelikte bir tasarım çizgisine ve dokuya sahip. Tek bir gövdede buluşan kare veya dikdörtgen tabla seçeneği ile alt kısmındaki metal rafı sayesinde pek çok eşyanın yerleştirilebileceği ürünleri ister güneş alan yerlerde saksılık, ister kapı girişinde dresuar, ister yaşam alanlarında sehpa olarak pek çok farklı şekilde değerlendirmek mümkün.

Çağdaş formunun yanı sıra kullanıcıya birçok farklı renk seçeneğinin de sunulduğu serinin Aged versiyonunda bir farklılığa gidilerek ceviz tabla ve altın sarısı satineye eskitme işçiliği uygulanmış metal ayaklar kullanılarak, hem metal hem de ahşabın uzun süreli olarak korunması sağlanıyor. Tamamen el işçiliğiyle üretilerek ahşabın tüm doku ve desenlerinin hissedilebileceği bir deneyim sunan seride ağacın doğallığı göz önünde bulundurulduğunda, her bir ürün farklılık gösterebileceği gibi dört farklı boy seçeneği ve tekli ya da çoklu kullanım alternatifleri ile de hayallerin sınırları zorlanıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ