İnşaat Manşet

Annelere TAÇ’tan ışıldayan gül bahçesi

İnovatif ürünleriyle ev tekstilinde farklılık yaratan TAÇ, Anneler Günü’ne özel tasarladığı gül desenli nevresim takımıyla; en eşsiz duygunun sevgi olduğunu hatırlatıyor. Gündüzleri gün ışığını ya da florasan ışığını toplayarak geceleri bu ışığı yansıtan Glow özellikli nevresim takımı, özel deseniyle yatak odasında ışıltılı bir görünüm sunuyor.

TAÇ, Anneler Günü için hediye arayışında olanlara, romantik kırmızı rengi ve gül desenleriyle öne çıkan nevresim takımını sunuyor.

TAÇ’ın Glow özellikli yepyeni nevresim takımında yer alan sevgisini gösteren anne ve sevgisiyle tüm huzurunun yüzüne yansıdığı çocuk deseni, özel bir baskı teknolojisi sayesinde gündüzleri gün ışığını topluyor, geceleri ise bu ışığı yansıtarak yatak odalarını büyüleyici bir görünüme kavuşturuyor. Ortaya çıkan ışık sayesinde ise yatak odalarına sevginin o en saf enerjisini taşıyor. Nevresim takımı %100 pamuk yapısıyla da konforlu bir uyku ortamı sağlıyor.

Anneler Günü’nde annelerini zamansız bir hediye ile mutlu etmek isteyenler TAÇ mağazalarını ve www.tac.com.tr’yi ziyaret edebilirler.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ