İnşaat Manşet

Apsiyon “Innovation By All” listesinde birinci oldu

Konut sakinlerinin hayatını kolaylaştıran Apsiyon, Great Place to Work® Türkiye Innovation by All™ 2022 Listesi’nde 100-249 Çalışan Sayısı Kategorisinin birincisi oldu.

Great Place to Work® Enstitüsü’nün çalışan fikirlerini ve çözüm önerilerini dinleyerek geleceklerini inşa eden organizasyonlara yer verdiği Innovation By All Listesi’nde olmaya hak kazanan Apsiyon, 100-249 Çalışan Sayısı Kategorisinde birinciliği göğüsledi.

“Başarımızı, doğru zamanda doğru alana yatırım yapmaya bağlıyoruz”

Markanın “Innovation By All” listesinde yer almasını değerlendiren Apsiyon Kurucu Ortağı ve CEO’su Kudret Türk, “İnsan odağındaki inovatif çalışmalarımızla birçok ulusal ve uluslararası listede yer alıyoruz. Büyümemizi ve başarımızı, sektörün ihtiyaçlarını çok iyi okumaya ve doğru zamanda doğru alana yatırım yapmaya bağlıyoruz. Bunları yaparken de bizimle aynı hedefi paylaşan çalışanlarımızı kurum kültürümüzün önemli bir noktasına yerleştiriyoruz. Great Place to Work® Enstitüsü’nün Innovation By All Listesi’nde yer almamız da bu vizyonumuzu doğrular nitelikte. Bizim inovasyon anlayışımıza katkıda bulunan çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ