İnşaat Manşet

Arma Kontrol ‘araç durdurmada’ dünyadaki ilk 5 firmadan biri seçildi

Dünyanın bariyer markası Arma Kontrol geliştirdiği bariyer ve güvenlik sistemleri en zorlu koşullarda kesintisiz güvenlik sağlamaya devam ediyor. Arma Kontrol bariyer sistemleri son olarak İngiltere ve İtalya’da gerçekleştirilen çarpışma ve güvenlik testlerinde 80 km hızla çarpan ve tonlarca ağırlıklardaki kamyonları durdurma başarısı gösterdi. Şirket bu sayede uluslararası alanda mühendislik ile ilgili seviye ve tecrübesini de kanıtlayarak dünyada penatrasyon (aracı durdurma) ile ilgili ilk 5 firma arasına girme başarısı gösterdi.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle yüksek güvenlik ve bariyer sistemleri geliştiren Arma Kontrol, ürettiği güvenlik sistemleri ile en zorlu uluslararası testlerden başarıyla geçiyor. Güvenlik önlemlerinin yüksek olduğu izinsiz ve yetkisiz araçların geçişini engellemek amacıyla Arma Kontrol tarafından özel olarak tasarlanan Road Blocker ve Mantar Bariyerler, İngiltere ve İtalya’da gerçekleşen çarpışma testinde saatte 80 km hızla çarpan tonlarca ağırlıklardaki kamyonları durdurmayı başardı.

Uluslararası çarpışma testlerinde üst düzey başarı

Askeri binalar, kritik kamu alanları ve petrol tesisi gibi üretim tesislerinde yüksek güvenlik için tasarlanan Yüksek Güvenlikli Road Blocker, Yüksek Güvenlikli Teleskopik Road Blocker ve Yüksek Güvenlikli Mantar Bariyerleri uluslararası çarpışma testlerinde üst düzey başarı gösteriyor. Darbeye ve hava koşullarına dayanıklılığıyla dikkat çeken Yüksek Güvenlikli Mantar Bariyerin 90 ve 110 cm’lik alternatifleri bulunuyor. Road Blocker ve Mantar Bariyer ürünleri ise düşük, orta ve yüksek riskli yerlerin tümü için özel çözümler sağlıyor.
En riskli alanlar için özel olarak üretilebilen Teleskopik Road Blocker sistemleri de yüksek güvenlik önlemleri gereken askeri tesisler, emniyet birimleri ve lojmanları, konsolosluklar ile kamu binalarında üstün bir güvenlik ve koruma sağlıyor.

Arma Kontrol’ün kazı derinliği problemli olan yerler için de çarpışma testli ürünleri bulunuyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ