İnşaat Manşet

Banyo hijyenine Geberit imzası Rimfree® klozet

Günümüzde banyo hijyenin önemi kat ve kat artmışken banyo ekipmanlarının seçiminde tasarımın yanında kolay temizlenebilir teknolojiler de ön plana çıkıyor. Özellikle klasik tip kanallı klozetler, kirlerin ve bakterilerin birikebileceği alanlar bulundurabileceğinden optimum hijyen sağlamada yetersiz kalıyor. Geberit tarafından geliştirilmiş ve patentlenmiş özel bir yıkama teknolojisi ile donatılan kanalsız klozet Geberit Rimfree®, temizlik esnasında ulaşılması zor olan kanalları barındırmayan yapısıyla tam bir temizlik için gerekli tüm koşulları sağlıyor.

Gömme rezervuarların mucidi İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, banyoda ultra hijyen sağlayacak bir çözüm daha sunarak kanalsız klozet Rimfree®’yi Türkiye pazarına sürdü. Uzun ve detaylı bir Ar-Ge çalışması sonrasında üretime hazır hale getirilen Geberit’in patentli ürünü Rimfree®’nin 2021 yılı içerisinde birden çok modelinin tüketiciyle buluşturulması planlanıyor.

Hijyenin geometrisi Geberit Rimfree® ile tanımlandı

Tamamen kanalsız olarak tasarlanan Geberit Rimfree® klozetler, bakterilerin birikebileceği, kokuların gelişebileceği, temizlik esnasında ulaşılması zor olan kanalları barındırmayan teknolojisiyle banyolar için en hijyenik çözümü sunuyor. Geberit Rimfree®’nin inovatif tasarımı sayesinde rezervuardan gelen su, klozetin iki tarafından simetrik ve dengeli bir şekilde akıtılarak tam bir temizlik sağlanıyor. Açık ve modern bir tasarım diline sahip olan Rimfree®’nin eşsiz tasarımı 6 veya 4,5 litre alternatifli su kullanımıyla tortuları etrafa sıçratmadan yok ederken su tasarrufuna da katkı sağlıyor.

Kolay hızlı ve güvenli montaj

Geberit Rimfree®’nin patentli inovatif EFF2 montaj sistemi ve özel tasarım sonsuz dişli parçaları sayesinde montajı kolay, hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştiriliyor. Klozetin montajı, kapak montaj delikleri kullanılarak, tek kişi tarafından kolaylıkla yapılabilirken aynı zamanda bu özellik sayesinde montaj delikleri de gizlenmiş oluyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ