İnşaat Manşet

Baumit Trabzon Bayi Festivali’nde ‘Yapının Yeni Çağı’ çözümlerini tanıttı

Baumit’in farklı illerde bayileriyle bir araya geldiği Baumit Bayi Festivali 3 Kasım’da Trabzon’da düzenlendi. Baumit Trabzon bayilerinden Gümrükçüler Mühendislik’te, Baumit Türkiye Genel Müdürü Atalay Özdayı ve Satış ve Pazarlama Direktörü Erdil Dinçer’in ev sahipliğinde gerçekleşen festivalde, Baumit’in yapının yeni çağını temsil eden çözümleri tanıtıldı. Bando gösterisi ve çeşitli oyunlarla festival havasında geçen buluşmada; enerji verimliliği yüksek, sağlıklı yapılar için yenilikçi mantolama uygulamalarının önemine de değinildi.

Yapı malzemeleri sektöründe enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu, sağlıklı bina projelerine katkı sağlayan Baumit, Trabzon’da Bayi Festivali düzenledi. Baumit Trabzon bayilerinden Gümrükçüler Mühendislik’te bir araya gelen yapı profesyonelleri hem keyifli vakit geçirdi hem de Baumit’in Yapının Yeni Çağı’nı başlatan ürün ve çözümlerini deneyimleme fırsatı buldu. Baumit Türkiye Genel Müdürü Atalay Özdayı ve Satış ve Pazarlama Direktörü Erdil Dinçer’in katılımıyla gerçekleşen festival, bando gösterisiyle başladı. Konukların sürpriz hediyeler ve ikrâmlarla ağırlandığı etkinlikte küresel iklim değişikliğinin yıkıcı etkileriyle birlikte daha sürdürülebilir ve çevre dostu yaşam alanları oluşturmak için artık bir gereklilik haline gelen mantolamanın önemine değinildi.

‘Yapının yeni çağına damga vurmaya hazırız’

Değişen iklim koşulları ile birlikte artık daha yüksek performanslı ürünlerin pazarda öne çıkacağını söyleyen Baumit Türkiye Genel Müdürü Atalay Özdayı, “İnsan yaşamı için konfor ve kalite üreten Baumit, tüm tasarımlarının, ürün ve çözümlerinin merkezine insanı koymaktadır. İnsan cildi gibi nefes alabilen, nem ve sıcaklığı dengede tutan, sağlıklı ve konforlu sistemler üreterek sürdürülebilir bir yaşam kalitesi için çalışıyoruz. Bugün, enerji tasarrufu, sürdürülebilirlik ve yaşam konforu denince artık ilk akla gelen sistem, ısı yalıtımı yani mantolama sistemleri. Yenilikçi ve verimli bir mantolama uygulamasıyla kış aylarında ısınma, yaz aylarında ise soğutma için harcanan enerji tüketimini minimum düzeye indirerek, yapılarda ortalama yüzde 50 oranında enerji tasarrufu sağlayabiliyoruz. İnşaat maliyetlerinden tasarruf ettirerek tasarrufa henüz inşaat aşamasında başlamanıza yardımcı oluyoruz. Baumit olarak birçok projeyle, inovatif çözümlerle sektöre damgamızı vuruyor, yapılarda yerimizi almaya devam ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına yayılan bayilerimizle hep birlikte yapının yeni çağına da damga vurmaya hazırız” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ