İnşaat Manşet

Benesta Acıbadem seçkin isimleri ağırladı

Ulaşım kolaylığı ve güvenli mahalle ortamıyla şehrin en yeni cazibe merkezi Acıbadem de yaşam bulacak Benesta Acıbadem’de Özlem Avcıoğlu, iş ve cemiyet hayatının seçkin isimlerini ağırladı.

Türkiye’nin global anlamda güçlü ve etkili müteahhitlik şirketi Esta Construction tarafından hayata geçirilecek olan Benesta Acıbadem projesinde, Türkiye’nin önde gelen seyyahlarından Özlem Avcıoğlu davetiyle, özel bir buluşma gerçekleştirildi.

Şehrin merkezi lokasyonu Acıbadem’de inşaasına başlanan Benesta Acıbadem projesinde verilen “Şehirden Kaçmayın, İstanbul’u Acıbadem’den Dinleyin” konulu özel davette, Özlem Avcıoğlu semtin ve bölgenin daha önce duyulmamış dikkat çekici hikayeleri ile şehirde yaşamı kolaylaştırıcı ipuçlarını paylaştı.

Hayallerin ötesine geçecek eserlerden biri olmaya hazırlanan Benesta Acıbadem’de düzenlenen davete Esta Construction Türkiye Genel Müdürü Roksana Diker’in yanı sıra iş, cemiyet ve sanat dünyasından Beste Yurttaş, Nora-Talia Kalpakçıoğlu, Burcu Şendir, Yelda Güral, Şebnem Çapa, Rima Kolbaşı, İpek Develi, Aslı Cüreklibatır, Sibel Kerimoğlu, Serap Sarı, Hande Can, Begüm Özer, Pınar Türker Uygun, Volkan Karataş ve Arzu Kunt katıldı.

Şehrin içinde, en merkezi lokasyonlardan birinde Avrupa ve Anadolu Yakası’nın gözde noktalarına eşit mesafede, 200 dönüm büyüklüğündeki Gata ormanının yanı başında bulunan ve içerisinde 15 dönüm iki futbol sahası ölçüsünde BenLeo Park bulunan Benesta Acıbadem projesi, İstanbul’un merkezinde yeşil bir vaha olma özelliğini taşıyor. Dünya çapında mühendislik ve yüksek teknoloji uzmanlığıyla tanınan Esta güvencesiyle inşa edilecek olan Benesta Acıbadem ulaşım kolaylığı ile dikkat çekti.

Tüm ayrıntıları en ince detayına kadar düşünülmüş, çok fonksiyonlu, modern ve güvenli yapılardan oluşacak Benesta Acıbadem’in, konutta son trendleri yansıtan örnek evi de konuklar tarafından beğeniyle gezildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ