İnşaat Manşet

Bi’Boya’dan dış cephelere nefes aldıran çözüm: Saf Akrilik Comfort

Kalekim güvencesiyle ürettiği insan ve çevre dostu iç-dış cephe boya ürünleriyle yaşam alanlarının havasını değiştiren Bi’Boya, yeni ürünü “Bi’Boya Saf Akrilik Comfort”u tanıttı.

Bi’Boya tarafından dış cepheler için özel olarak geliştirilen “Saf Akrilik Comfort” içeriğindeki özel formülü sayesinde uzun yıllar dayanım gösterirken, içeride oluşan nemi dışarıya atma kabiliyetiyle de binaların nefes almasını sağlıyor.

Zorlu şartlarda üstün performans

Dış cephede kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yüzeylere ve eski boyalı yüzeylerde üstün örtme gücüyle kolayca uygulanabilen Bi’Boya Saf Akrilik Comfort, tamamen su geçirimsiz yapısı ve iklim şartlarına mükemmel dayanımı ile tuz dökülmelerine, don çatlaklarına karşı güçlü koruma sağlar.

İçeride oluşan nemi dışarıya atma kabiliyetiyle binaların nefes almasını sağlayan Bi’Boya Saf Akrilik Comfort, renk solmalarına izin vermeden, uzun yıllar ilk günkü rengini korur, kabarmaz ve çatlama yapmaz.

Dış cephede dekoratif görünüm

Yarı mat son kat dekoratif dış cephe boyası Bi’Boya Saf Akrilik Comfort, dekoratif bir görünüm sunarken, yüzde 100 saf akrilik bağlayıcı esaslı özel formülü sayesinde yüzeylerde kire karşı koruma sağlar.

Bi’Boya Saf Akrilik Comfort su ile seyreltildiği için kokmaz, insan ve çevre sağlığına zarar vermez.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ