İnşaat Manşet

Bien’den fark yaratan yeni logo

Tasarım ve üretimi ile sektöre farklı bir soluk getiren Bien, logosunu yeniledi. Yeni logo; markanın özgün tasarım anlayışı, sürekli dönüşümü ve teknolojik yeniliğe bakışını simgeliyor.

Türkiye ve dünyadaki yapı sektörünün önemli oyuncularından Bien, kabuk değiştiriyor. Kendini yenilemeyi seven, yönünü ve hedeflerini sık sık gözden geçirip fazlalıklarını atmayı alışkanlık haline getiren Bien, 2021 yılına yeni logosuyla devam ediyor. Yeni logoda markanın özgün tasarım anlayışı, sürekli dönüşümü ve teknolojik yeniliğe bakışı öne çıkıyor.

Reklam ajansı Vak’a tarafından tasarlanan logoda, süslemelerden uzak, yalın hatlar kullanılıyor. Logoda marka isminin tamamının küçük harflerden oluşması, Bien’in alışıldık kurallara karşı duruşu ve markanın modern çizgisini temsil ediyor. Bien tasarımlarındaki yalın, zamansız formlar ve fonksiyonellik, yeni logoya da ışık tutuyor.

Bien, akılcı yatırımları, çağdaş üretim bantları ve göz alıcı tasarımlarla kendini her sezon yenileme vizyonuyla, iç pazarda olduğu kadar yurtdışında da tercih edilen marka olmaya devam ediyor. 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Bien, yeni dönemde, yüksek kalite standartlarını koruyarak yeni pazarlara açılmayı hedefliyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ