İnşaat Manşet

Bomaksan’ın en yenilikçi ürün ve teknolojileri SODEX Fuarı’nda

Isıtma, soğutma ve iklimlendirme (HVAC) sanayisine yön veren Bomaksan, yenilikçi ürünleriyle sektörün nabzını tutan ISK-SODEX İstanbul Fuarı’na katılıyor.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrupa’nın en büyük iklimlendirme sistemleri fuarlarından ISK-SODEX İstanbul, 2021 yılında da iklimlendirme sektörünün önemli temsilcileri ve katılımcılarıyla buluşuyor.

“Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın ve Güneş Enerjisi Sistemleri” sektörünün temsilcilerini bir araya getiren fuarda Bomaksan, son teknoloji ve sürdürülebilirliği önceleyen inovatif çözümleri ile fuar standında ziyaretçilerini bekliyor. Bomaksan, ziyaretçilerini BOAsmart, DUFILmini ve TOFILbench ürünleriyle karşılamaya hazırlanıyor.

Hem akıllı hem de daha güvenli çözümler sunuyor

Tasarım, verimlilik ve performans kriterleriyle ön plana çıkan çözümlerini iş ortaklarına sunan Bomaksan alanında yenilikçi BOAsmart ürün serisi, iç ortam kalitesini anlık olarak izleyerek gereken hava temizleme ihtiyacına yönelik otomatik çözümler sunuyor. Yatırımlarında son teknolojilerin adaptasyonuna önem veren Bomaksan’ın wifi ve gelişmiş aplikasyon ile programlanabilen ürünü, işletme veya okullarda bulunan 50 cihaza kadar hava kirliliği seviyesini izleyebilme imkanı tanıyor. Bunun yanı sıra her bir cihazı da kontrol etme olanağı veriyor. DUFILmini serisi ise hafif seviyeli toz ve duman uygulamalarının filtrasyonunu sağlıyor. Açığa çıkan hafif toz ve dumanı, özel tasarım davlumbazı, yüksek emiş gücü sayesinde kaynağından yakalayarak çalışanların zararlı ve tozlu havayı solumasına fırsat bırakmadan yakalıyor. Böylece iş hastalıkları ve iş kazası riskini minimuma indirerek hem daha verimli hem de daha güvenli çalışma ortamı sağlanmasına yardımcı oluyor.

Bakım maliyetini azaltıyor, ekstra kolaylık sağlıyor

Bomaksan’ın filtreli çalışma masaları, temizlenebilir kartuş filtreleri ve açılabilir yan panellere sahip TOFILbench serisi yüksek verim ve emiş gücü performansı sunuyor. Radyal fan, fan dönüş yönü uyarı ışığı, filtre doluluk sensörü ve filtre çalışma saat sayacı bulunan TOFİLBench bu özellikleri sayesinde kullanıcılarına ekstra kolaylık sağlıyor. Bunların yanı sıra piyasada bulunan muadillerine oranla daha az bakım hizmetine ihtiyaç duyuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ