İnşaat Manşet

Bosch Professional’ın yeni akülü delme/vidalama makineleriyle daha yüksek performans

Bosch Elektrikli El Aletleri; profesyonel kullanıcıların önem verdiği hızlı, yüksek güçlü ve kompakt makinelerle çalışma konularında beklentileri karşılayan GSR 185-LI PROFESSIONAL akülü delme/vidalama ve GSB 185-LI PROFESSIONAL akülü darbeli delme/vidalama makinelerini pazara sundu.

Bosch Professional tarafından geliştirilen yeni GSR 185 -LI akülü delme vidalama makinesi, kullanım kolaylığı ve performansta standartları yeniden belirliyor.

Makine, 10 mm’ye kadar ahşapta vidalama işlerinde en iyi şekilde çalışma imkânı verirken, 35 mm’ye kadar ahşapta ve 10 mm derinliğe kadar metalde delme işlerinde en iyi sonucu almayı sağlıyor.

18V Akülü ailesinin yeni üyesi GSR 185- LI, akülü özgürlüğüyle daha uzun çalışma imkânı sunuyor. 12V’luk bir makinenin kompaktlığı ile 18V gücü kullanıcıları için mümkün kılan GSR 185-LI; zorlu işler için tasarlanırken, kömürsüz motoru sayesinde daha uzun kullanım ömrü ve şarj başına daha fazla iş yapmaya imkân tanıyor. Aynı zamanda dakikada 1900 devri bulan çalışma hızı sayesinde maksimum performans ile yüksek verimlilik sağlıyor. Kompakt tasarımdan gelen taşıma ve kullanım kolaylığıyla profesyonel kullanıcılar için tercih sebebi haline geliyor.

Darbeli delme/vidalama özelliği ile yeni GSB 185-LI

Yeni Bosch Professional GSB 185-LI akülü darbeli delme vidalama makinesi ise optimize edilmiş boyutlarıyla profesyonellere yüksek hız ve performans sunuyor. Kömürsüz motor teknolojisi sayesinde daha uzun kullanım ömrü ve dayanıklılık sağlarken, en zorlu işlerin bile üstesinden kolaylıkla geliyor.

1.900 rpm maksimum hıza ulaşan GSB 185-LI Professional, çalışma alanlarında verimliliği en üst düzeye çıkarıyor. 10 mm’ye kadar ahşapta vidalama özelliğinin yanında 35 mm’ye kadar ahşapta ve ayrıca 10 mm’ye kadar metal veya duvarda delme özelliğine sahip olan makine, zor işlerde daha yüksek performans isteyen profesyoneller ve ulaşılması zor, dar alanlarda çalışmak isteyenler için tasarlandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ