İnşaat Manşet

Bosch Termoteknoloji, “Tasarruf Candır” oyunuyla tasarruf bilinci oluşturuyor

Hayatı kolaylaştıran teknolojiler üreten Bosch Termoteknoloji, tasarrufcandir.com web sitesindeki eğlenceli oyunuyla, çocukların tasarruf kavramı hakkında bilinçlenmesine katkı sağlıyor.

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknoloji, 31 Ekim Dünya Tasarruf Gününü anlamlandırmak üzere Tasarruf Candır oyununu çocukların ve ebeveynlerin kullanımına sundu. Çocukların ebeveynleriyle birlikte oynayarak tasarruf hakkında farkındalığa sahip olmalarını hedefleyen oyun, 31 Ekim tarihinde başladı ve iki hafta boyunca yayında kalacak.

www.tasarrufcandir.com web sitesi üzerinden giriş yapılan oyununda kullanıcılar bir evin odaları içinde gezerek odalardaki görevleri tamamlıyor. Her odada faydalı birçok tasarruf ipucu bulunuyor. Bu adımları takip eden kullanıcılar “TasarrufluCan” unvanını alıyor ve puanlarına göre sertifika almaya hak kazanan kullanıcılar dilerlerse sosyal medya hesaplarından sertifikalarını paylaşabiliyor. Oyunla birlikte tasarruf kavramının daha fazla çocuğa ulaşmasını hedefleyen Bosch Termoteknoloji, yarışma sonundaki başvuru formunu dolduran ilk 500 katılımcıyı Online Tasarruf Şenliği’nde ağırlayacak.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ