İnşaat Manşet

Bu yatağın özel kliması var

Bambi Yatak, yazın sıcaklardan kışın soğuklardan etkilenmeden konforlu uykulara dalmanın formülünü buldu. Thermo-control yatak kumaşına sahip Bambi Thermo Control Yatak vücut sıcaklığını ideal seviyede tutarak konforu ve uyku kalitesini artırıyor.

Yaz mevsiminde yüksek sıcaklıklar, kış mevsiminde soğuk havalar özellikle gece uykularını olumsuz etkiliyor. Duruma göre oda ısısını düşürmek ya da artırmak ise yeterince efektif ve ekonomik bir çözüm sağlamıyor. Bambi Yatak, thermo-control yatak kumaşına sahip Bambi Thermo Control Yatak ile vücut sıcaklığını ideal seviyede tutarak kullanıcı konforunu ve uyku kalitesini artırıyor.

Bu klima elektrikle değil PCM ile çalışıyor

Bambi Thermo Control Yatak’ta kullanılan thermo-control kumaşlar çift yönlü sıcaklık ayarlama fonksiyonuna sahip. Bu fonksiyon kumaşın yapısındaki PCM’lerden kaynaklanıyor. PCM son yıllarda teknolojide sağlanan önemli gelişmelerin bir ürünü olarak yaygın şekilde kullanılan bir polimer türü. “Faz değiştiren materyal” olarak tanınan PCM’ler vücuttan yayılan veya emilen ısı enerjisini aktif bir şekilde dengeleyerek dış ortam ile insan vücudu arasında yalıtkan bir tabaka oluşturuyor. Bambi Thermo Control Yatak sahipleri böylece kumaş çevresinde oluşmuş olan sabit mikro-iklim ortamında terlemeden veya üşümeden huzurlu bir uyku uyuma şansını elde ediyor.

Bambi Thermo Control Yatak ile tam uyku

Orta-sert özellikteki Bambi Thermo Control Yatak ayrıca her mevsime uygun, yumuşak tuşeye sahip nanoteknolojik örme kumaşı, ses yalıtımı ve vücut basıncının yatağa eşit dağıtılmasını sağlayan paket yay sistemi, kuştüyü süngerden daha yumuşak ve yüksek esnekliğe sahip HyperSoft süngeriyle tam dinlendirici ve konforlu uykular sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ