İnşaat Manşet

Çilek Mobilya’da Dünya Kadınlar Günü’nde etkinlik

Çilek Mobilya, kadın çalışanlarıyla Sosyal Medya İçerik Üreticisi ve Nefes Koçu Zeynep Gözübüyük moderatörlüğünde online atölye etkinliği düzenledi.

Uzmanlar, son zamanlarda hızlanan yoğun yaşam temposunda stresi azaltmak için nefes egzersizleri ile doğru nefes almanın ve zihni rahatlatacak hobi çalışmalarına önem vermek gerektiğinin üzerinde duruyorlar. Bu bağlamda Çilek Mobilya da, kadın çalışanlarıyla Sosyal Medya İçerik Üreticisi ve Nefes Koçu Zeynep Gözübüyük moderatörlüğünde online atölye etkinliği düzenledi.

Hobi atölyesiyle başlayan etkinlikte yapılan nefes teknikleri ile ilgili de çeşitli egzersizler, katılımcılar tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Ayrıca, Zeynep Gözübüyük’ün söyleşisine kahveleriyle online platformda eşlik eden Çilek Mobilya çalışanları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü de hep birlikte kutladı.

Etkinliğe katılan personelin yoğun ilgisinden ve memnuniyetinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Çilek Mobilya Basın Sözcüsü Vasfiye Çilek; Çilek Mobilya olarak personelleriyle birlikte yapacakları bu tarz etkinliklerin sadece belirli günlerde değil, sıklıkla devam ettireceklerini de vurguladı.

Çilek sözlerine; “Hayatın her alanında üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden tüm kadınlarımızın, verdikleri emeklerin karşılık bulması için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Hayatımıza güç katan, ilham veren ve Çilek Ailesinin bir parçası olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ve onlarla çalışmaktan gurur duyduğumuzu bilmelerini istiyoruz” diye konuştu.

Vasfiye Çilek bu vesileyle; “Düşleri ile dünyamızı güzelleştiren tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ