İnşaat Manşet

Cosentino, Dekton ürünleri ile banyolara stil katıyor

Cosentino, banyolara yeni bir bakış açısı getiriyor. Dekton’un geniş plaka boyutları sayesinde daha az parçayla daha geniş alanlar kaplanabiliyor.

Cosentino’nun ultra kompakt yüzeyi Dekton ile banyolar yeniden şekilleniyor. Klasik veya modern birçok farklı tarz seçenekleriyle kalite, dayanıklılık ve hijyen gereksinimlerini karşılayan malzemelerle üretilen Cosentino’nun ultra kompakt yüzeyi Dekton banyolara alışılmışın dışında bir yorum katıyor. Çarpıcı tasarıma sahip ürünleriyle dikkat çeken Dekton, uygulamaya ve yaratılmak istenen etkiye bağlı olarak, farklı kalınlıklardaki ürünleriyle banyolara akıllardaki tasarımları hayata geçirme olanağı sunuyor.

Banyo zemini ve duvarları için Dekton

Daha az parçayla daha geniş alanların kaplanmasını sağlayan Dekton, azalan ek yeri sayısıyla banyoları daha hijyenik ve akıcı bir tasarıma kavuşturuyor. Dekton’un 4 ve 8 mm kalınlıklardaki ürünleri; maliyette düşüş, montaj ve taşımada kolaylık sağlarken, ister dikey ister yatay kullanımıyla banyoların hem zemin hem de duvarlarında farklı renk seçenekleriyle hayal edilen tasarımları gerçeğe dönüştürüyor.

320×144 cm boyutlarındaki Dekton plakaların 8 mm kalınlığında olanları banyo zeminleri için tercih edilirken duvarlar için 4 mm kalınlığındaki plakalar istenilen ölçülerde ebatlanarak kullanılabiliyor.

Uzun yıllar kusursuz kullanım ayrıcalığı

Gözeneksiz yapıları sayesinde sıvı geçirmeyen Dekton yüzeyler, UV ışınlarına, çizilmelere, lekelere, suya ve ani ısı şoklarına karşı gösterdiği üstün direnç ile kusursuz bir kullanım sunuyor. Dayanıklılığı ve kolay bakımıyla ilk günkü canlılığını kaybetmiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ