İnşaat Manşet

Cvsair’ın hava temizleme cihazı enerji tasarrufu ile dikkat çekiyor

Pandeminin korkutucu olan dönemini atlatmış olsak da Covid-19 hepimiz için hala oldukça yeni ve tam anlamıyla bağışıklık kazanmış değiliz. Havaların ısınması ile artan sosyal hayat ve kapalı alanlardaki kişi sayısının artması, mesafenin azalması derken virüs yeniden salgın boyutuna ulaştı ve aşılı dahi olsa pek çok kişide varlığını gösteriyor. Peki Covid-19’a dair sosyal mesafemize dikkat etme, maske takma ve kişisel hijyenimize önem vermenin ötesinde başka ne gibi önlemler alabiliriz?

Hava temizleme cihazları, maske mesafe kuralı gibi kapalı ortamlarda alınacak çözümlerden bir tanesi. Ortam içerisindeki havayı temizleyerek sirkülasyonunu sağlayan cihazlar kalabalık kapalı mekanlardaki havayı temiz tutmak için birebir. Özellikle kronik rahatsızlığı olan (astım, bronşit, alerji vb.) kişiler söz konusu olduğunda ortamda dolaşımı sağlanan havanın temizlenerek yeniden ortama veriliyor olması oldukça önemli. Fakat kullanılan cihazların ne derece işe yarar olduğu ve doğurabileceği riskler de cihaz tercih edilirken göz önünde bulundurulması gereken konulardan bir tanesi.

Cvsair’ın Hava Temizleme Cihazı Hepa Filtre ve UVC lambanın da bulunduğu üstün dört kademeli filtreleme sistemiyle ortamdaki tozu, kokuyu , sigara dumanını, zararlı organizmaları arındırır, kapalı ortamların iç hava kalitesini arttırır. Dokunmatik paneliyle kullanım kolaylığı sağlar, zaman programı ve kademeli çalışma özellikleriyle enerji tasarrufu sağlar.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ