İnşaat Manşet

Doğtaş Theo genç odası; gençliğin heyecan veren maksimalist hayallerinin ortağı

Doğtaş Theo genç odası, sade ve modern tasarım anlayışı, meşe ve defne renklerinin dinginliğiyle gençlerin kişiliklerini yansıtmasına fırsat verirken, güvenli bir özgürlük alanı da sunuyor.

Gençlik, kendini gerçekleştirmenin, maksimalist hayallerin ve romantik isyankâr ruh hallerinin güzel ve çelişkili zamanıdır. Çocuklar büyür, geleceğe dair seçimler ortaya çıkar. Böyle zamanlarda, kendine özel bir alan ihtiyacı da kaçınılmazdır. Kendi düzeninin, ilgi alanlarının ve hobilerinin hüküm sürebileceği net tasarımlar ise bu dönemin vazgeçilmezidir.

Büyük başarılar küçük şeylerle başlar

Doğtaş, gençlerin yenilikçi çözümlere olan arzusunu anlayarak yarattığı tasarımlarla farkını yansıtmaya devam ediyor. Işıl ışıl ve heyecan veren gençliğin şık ve işlevsel yansıması Theo genç odası, ders çalışmayı bile keyifli hale getiriyor. Farklı çalışma ve dinlenme alanları sunan fonksiyonel çalışma masasında, USB şarj girişinden yazı panosuna, kalemlikten raf ünitesine kadar pek çok yardımcı öğe bulunuyor.

Yeni okul dönemine Doğtaş ile hazırlık

Ahşabın deri ve metal detaylar ile kombinlendiği Theo, gençlerin özgür ruhlarını yansıtmaya olanak sağlıyor. Fonksiyonel parçalarıyla farklı metrekarelere uygun çözümler sunan Theo, yeni okul döneminde gençlerin ihtiyacı olan motivasyonu sağlıyor. Karyola başlığındaki cepleriyle tabletten telefona, kitaptan dergiye kadar pek çok eşya için kullanışlı bir alan yaratan yatak odası takımı farklı aydınlatma ve kilim seçenekleriyle de zenginleşiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ