İnşaat Manşet

Doğtaş’a sosyal medya ödülü

Doğtaş, bu yıl beşincisi düzenlenen Social Media Awards Turkey 2021’in SocialBrands Veri Analitiği Bölümü’nde gümüş ödülün sahibi oldu.

Doğtaş, Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliği ve Deloitte uzmanlığıyla düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey’de mobilya kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu.

55 binden fazla sosyal medya marka hesabının SocialBrands puanlarına göre analitik esasla incelendiği yarışmada, markalar Mart 2020- 2021 dönemindeki hayran sayısı, hayran artışı, paylaşılan ileti sayısı, ileti türleri, elde edilen etkileşim ve etkileşim türleri gibi birçok farklı veri ışığında değerlendirildi.

9 Haziran Çarşamba akşamı dijital olarak gerçekleştirilen törende, ödül kazanan markalar, internet üzerinden canlı yayınla ödüllerine kavuştular.

Mobilya kategorisinde gümüş ödül kazanan Doğtaş’ın Marka ve Ürün Direktörü Çağrı Öztürk, Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey’de kazandıkları gümüş ödülün kendileri için çok değerli olduğunu ifade ederek, Doğtaş’ın sosyal medya iletişimine verdiği önemin, ödülle taçlanmasından duyduğu memnuniyeti belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ