İnşaat Manşet

DOORFR yanmaya dayanıklı panel ile iç mekanlar daha güvenli

Kastamonu Entegre katma değerli ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Başta kapı paneli olmak üzere pek çok mobilya ve dekorasyon ürününde kullanılabilen DOORFR paneller, 30 dakikaya varan yanma dayanımı ile güvenlik ve doğallığı bir arada sunuyor.

Ağaç bazlı panel sektörünün yarım asırlık global lideri Kastamonu Entegre, yeni teknolojiler ve son trendlerden ilham alan ürünleriyle sağlıklı, güvenli ve estetik yaşam alanlarına katkıda bulunmayı sürdürüyor. Ahşabın doğallığını ve sıcaklığını iç mekanlara taşıyarak doğadan hayata köprü olan marka, dekor çeşitliliğiyle her zevke ve ihtiyaca hitap eden ürünler sunuyor.

Özel tutkal formülasyonu ile yonga levhada yanmaya dayanımı bir üst seviyeye taşıyan Kastamonu Entegre, DOORFR panel ürünü ile çok çeşitli iç mekân tasarımlarına imkan tanıyor. Başta kapı paneli olmak üzere pek çok mobilya ve dekorasyon ürününde kullanılabilen 35 milimetre kalınlığa sahip özel ölçülü bu panel, 30 dakikaya varan yanma dayanımı ile iç mekân güvenliğine önemli katkıda bulunuyor.

Teknik özellikler:

TS EN 13501-1+A1
Yangına Tepki Sınıflandırması (TS EN 13823): B s1 d0

TS EN 13501-1+A2
Yangına Dayanım Sınıflandırması (TS EN 1634-1): EI30

Panel ölçüsü: 35 x 930 x 2100 mm

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ