İnşaat Manşet

Eminevim ve Ulaştırma Memur- Sen Ankara da Ortak Frekans’ta buluştu

Eminevim, Ankara’da Ulaştırma Memur-Sen ile imzalanan protokolle Ortak Frekans projesinin kapsamını Türkiye’de genişletmeye devam ediyor. Yapılan iş birliği anlaşmasıyla başta Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, T.C. Devlet Demiryolları, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii A.Ş., TCDD Taşımacılık A.Ş., Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nde çalışan tüm Ulaştırma Memur-Sen üyeleri Eminevim’in tasarruf finansman hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecek. Protokol kapsamında tasarruf finansmanından yararlanarak ev, araba veya iş yeri sahibi olmak isteyen Ulaştırma Memur-Sen üyelerine ve ayrıca üyelerin birinci derece yakınlarına bir yıl boyunca yüzde 20’ye varan indirim fırsatları sunuluyor.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansıyla Türkiye’de 85 milyona hitap eden Eminevim, Ortak Frekans projesi ile Türkiye’nin farklı noktalarında hizmet veren ulusal ve yerel çaptaki yüzlerce dernek, sendika, birlik, federasyon ve diğer sivil toplum kuruluşları üye ve çalışanlarının tasarruf finansmanıyla tanışmasını hedefliyor. Eminevim, bu kurumlara bağlı binlerce kişi ev, araba ve iş yeri finansmanı ihtiyaçlarını kendi gelirlerine uygun finansman ürünleriyle karşılarken, Ortak Frekans kapsamında da ek indirim avantajları sunacak.

Tam zamanında teslimat ilkesiyle bugüne kadar 220 bini aşkın ailenin ev, araba ve iş yeri finansman teslimatını gerçekleştiren Eminevim, ülke genelindeki 122 şubesiyle müşterilerine en iyi deneyimi sunmaya ve yeni projelerle tasarruf finansını büyütmeye devam edecek.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ