İnşaat Manşet

Engin Altan Düzyatan’ın Eminevim ile ikinci reklam filmi yayınlandı

Eminevim, markanın reklam yüzü olan Engin Altan Düzyatan’ın rol aldığı yeni reklam filmini yayınladı. Filmde araba, motosiklet ve karavanda göreceğimiz başarılı oyuncu Düzyatan, Eminevim’in “Var bir koltuk çıkanınız” mottosuyla bu kez yeni araç finansmanı kampanyasını tanıtıyor.

Kurucusu olduğu tasarruf finansman sektörüne liderlik etmeye devam eden Eminevim, yeni reklam kampanyasını yayınladı. Reklam filminde bu kez Araç Finansmanı kampanyasını tanıtan Eminevim, markanın reklam yüzü olan Engin Altan Düzyatan ile ikinci kez izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Hayatın seçimlerle şekillendiğini; araba, motosiklet veya karavan sahibi olmak isteyenlerin bu hayalden vazgeçmeyip, ona ulaşma yolunun Eminevim’den geçtiğini aktaran Engin Altan Düzyatan, izleyicilere faiz, uzayan vadeler ve yüklü taksitler olmadan da araba, motosiklet veya karavan alabilmenin mümkün olduğunu anlatıyor. Reklam filminde aynı zamanda, Eminevim’in enflasyon korumalı yeni tasarruf finansman ürünü de tanıtılıyor. Alaaddin imzasıyla, Hacıyatmaz prodüksiyonluğunda çekilen reklam filminin yönetmen koltuğunda deneyimli isim Burcu Matur oturuyor.

Tam zamanında teslimat ilkesiyle bugüne kadar 220 bini aşkın ailenin ev, araba ve iş yeri finansman teslimatını gerçekleştiren Eminevim, ülke genelindeki 118 şubesiyle müşterilerine en iyi deneyimi sunmaya ve yeni projelerle tasarruf finansını büyütmeye devam ediyor.

Reklam Filmi Künyesi

Reklamveren: Eminevim
Reklamveren Yetkilileri: Nuh Suat Karataş, Murat Hoşgör, Mertcan Atik, Muhammet Demirtaş, Fatih Ünlüer, Sercan Karaca, Şimal Melis Akturan, Fatih Demir
Reklam Ajansı: Alaaddin
Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı: Aslı Önal
İş Geliştirme Direktörü: İmer Kamadan Şen
Müşteri Direktörü: Selin Evirgen, Şükran Olgaç
Yönetici Kreatif Direktör: Hande Çeviköz Doğru
Kreatif Direktör: Ferdi Çağlıyan
Kreatif Ekip Lideri: Umut Sayar
Kreatif Ekip: Semih Hekim, Meltem Doğan, Furkan Ay, Esra Kural
Prodüksiyon Şirketi: Hacıyatmaz Film
Post Prodüksiyon Şirketi: Hacıyatmaz Film
Yönetmen: Burcu Matur
Müzik: MCE Production

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ