İnşaat Manşet

Enspire, 15. EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı’na katılacak

Tüm enerji kaynaklarında hem enerji dönüşümü hem de karbonsuz ekonomiye yönelik sonuçlar üreten Enspire Kreatif Enerji Çözümleri, 12-14 Ekim tarihleri arasında EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı’na katılacak. Sektörün önde gelen firmaları ve pazarın yeni oyuncularını bir araya getirecek bu önemli buluşmada Enspire, bugünün ihtiyaçları için daha verimli ve tasarruflu çözümlerini anlatacak

Karbonsuz bir dünya için sürdürülebilir enerji yatırımlarına odaklanan Enspire Kreatif Enerji Çözümleri, bu yıl 15’nci kez düzenlenen EIF (Energy is Future) Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı’na katılıyor. Enerji sektörünün profesyonellerini ağırlayacak etkinlik bu yıl daha fazla yerli ve yabancı yatırımcıyı, sektör liderlerini, kamu ve sivil toplum kuruluşlarını buluşturmayı hedefliyor. Çeşitli enerji kaynaklarının ve piyasalarının tüm boyutlarıyla değerlendirilmesi ve en son gelişmelerle uygulamaların pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği bir ortam oluşturulması amaçlanıyor. 12-14 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek dev enerji buluşmasında Enspire B-220 numaralı stantta ziyaretçilerini ağırlayacak.

Bakanlık düzeyinde uluslararası fuar

Konferansta konuşmacı olarak yer alacak Enspire Enerji Çözümleri Mühendislik Müdürü Hasan Özer Ergün, etkinliğe yönelik şu değerlendirmelerde bulundu: “EIF 2022’nin Bakanlık himayesindeki uluslararası düzeyde tek fuar olması sektörümüzün gelişimi açısından oldukça kıymetli. Kamu ve özel sektörü, yerli ve yabancı yatırımcıları bir araya getiren fuar, sektörün önde gelen firmalarını ve pazarın yeni oyuncularını buluşturuyor. Enspire olarak böyle önemli bir fuarda yer almanın, yeni iş bağlantıları edinmenin ve sektörün nabzını tutarak güncellenmenin önemli katkılar sağlayacağını düşünüyoruz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ