İnşaat Manşet

Ethereal Haze, yüzeylerde sıcak ve soğuk tonları birleştiriyor

Cosentino’nun doğal taş endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone’un son koleksiyonu Ethereal’ın dinamik bir gri ton aralığı içeren Etheral Haze rengi saf nötrlüğe karışan gradyanların etkileşimi ile hem sakinliği hem de karakteri yansıtıyor.

Cosentino’nun doğal taş endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone markasının büyük takdir gören Eternal Collection’un ikinci evrimleşmiş serisi Ethereal Collection mekânlarına tasarım katmak isteyenler tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Koleksiyon, beyaz bir zemine koyu tonlarda damarlar çizerek kendi tarzını oluşturuyor. Koleksiyonun öne çıkan renklerinden Ethereal Haze’in soğuk ve sıcak tonlarının birleşimi onu ahşap veya çimento görünümlü mekânlar için mükemmel kılıyor.

Hayali bir dünyaya götürüyor

Serinin ikinci modeli Ethereal Haze, sınırsızlığın kenarında olma hissi veren bir bulut denizi gibi hissiyatı ortaya çıkaran dinamik bir gri ton aralığı içeriyor. Bu renk, saf nötrlüğe karışan gradyanların etkileşimi ile hem sakinliği hem de karakteri yansıtıyor. Ethereal Haze, rüzgarın bulutları dağların üzerinde hareket ettirmesi gibi optik bir huzur ve yumuşaklık yanılsaması yaratılan hayali bir dünyaya götürüyor.

Yüzey neredeyse kirlenmiyor

Ethereal Haze’in, sıvı emmeyen ve kir tutmayan yüzeyi çok kolay temizleniyor. Görünümünü ve canlılığını ilk günkü gibi koruyor. Darbelere ve çizilmelere karşı son derece dayanıklı kolay temizlenen yüzey, tezgâhlardan duvar kaplamalarına kadar oldukça geniş bir kullanım alanı sunuyor.

Çevreye duyarlı HybriQ+ teknolojisi ile döngüsel ekonomiye destek

Silestone Ethereal, Cosentino tarafından Silestone için geliştirilen özel teknoloji HybriQ+’ın sonucu ortaya çıktı. 2020’de piyasaya sürülen HybriQ+, Silestone markasının evriminde niteliksel bir sıçrama olarak göze çarpıyor. Şirketin çevreye, döngüsel ekonomiye ve sürdürülebilir yönetime bağlılığı ile karakterize edilen yeni bir üretim süreci olan HybriQ+, yüzde 99 geri dönüştürülmüş su ve yüzde 100 yenilenebilir elektrik enerjisi kullanımı gibi özelliklerinin yanında, üretiminde en az yüzde 20 geri dönüştürülmüş hammadde kullanıldı. Ayrıca, HybriQ+ teknolojisi, kristal silika varlığının önemli ölçüde azaltıldığı Silestone bileşimindeki yeni formülasyonuyla öne çıkıyor. Bunun yerine, kuvars ve geri dönüştürülmüş kökenli malzemelere eşit veya daha iyi performansa sahip mineral hammaddelerin yeni bir hibrit formülasyonu kullanıyor. Bu yeni bileşim ile Silestone, aynı mekanik ve teknik özelliklerden ve güzelliğini artıran bir görünümden yararlanıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ