İnşaat Manşet

Fark yaratan koleksiyonlarını sergiledi

Mutfak, banyo, kapı, vestiyer, dolap, ray dolap, dekorasyon ürünlerini tek çatı altında toplayan lider marka Themore Concept, 13-16 Ekim’de Heredot Kültür Merkezi’nde gerçekleşen 3. Bodrum Yapı ve Mobilya Fuarı’nın ana sporları arasında yer alarak sergilediği en yeni ve fark yaratan koleksiyonlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Yapı sektörünün küresel bir kimlik kazanması adına önemli çalışmalara imza atan Themore Concept, sıra dışı tasarımlarıyla sektöre yeni bir soluk ve hareket modern bir bakış açısı kazandırmaya devam ediyor. Türkiye ekonomisine yön veren yapı sektörüne değer katan, kısa bir sürede bölgenin öne çıkan üretici ve tedarikçilerinin buluşma noktası olan 3. Bodrum Yapı ve Mobilya Fuarı 13-14 Ekim’de Heredot Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Dikkat çeken ürün yelpazesini sektör profesyonelleri ile bir araya getiren Themore Concept A-29 numaralı stantta ziyaretçilerini ağırlayarak yeni nesil inovatif tasarımlarıyla adından sıkça söz ettirdi.

Özgün, ergonomik ve kaliteli ürünler tasarlayarak yapı sektöründe öne çıkan Themore Concept fuarda Thyra Banyo, Arel Slim Mutfak, Arel Banyo ve Kapı serileri ile yer aldı.

Türkiye’nin önde gelen sektör temsilcilerinin ağırlandığı, 3. Bodrum Yapı ve Mobilya Fuarı katılımcılara tasarım dünyasındaki son gelişmelerin kapılarını araladı.

“Mimarlık ve yapı sektörüyle kol kola yürümek, birlikte büyümek önceliğimiz”

Orge Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Geçgel, fuarın açılış günü yaptığı konuşmada “Türkiye ekonomisine yön veren yapı sektörü için son derece önemli olan bu fuar, 3. kez düzenleniyor olmasına rağmen, oldukça kısa bir sürede bölgenin öne çıkan üretici ve tedarikçilerinin buluşma noktası oldu. Biz de bugün burada, fuarın destekçileri arasında bulunmaktan büyük gurur duyuyoruz” dedi.

Türkiye’de yapı sektörünün küresel bir kimlik kazanmasını önemsediklerini belirten Geçgel konuşmasına şöyle devam etti “Themore Concept olarak uluslararası bir marka olma yolunda ilerliyoruz. Mutfak, banyo ve kapı sektöründe; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca onaylanan, Türkiye genelindeki ilk Ar-Ge merkezimizde ilklere imza atıyoruz. 38 yıllık yolculuğumuzda özgün, ergonomik ve kaliteli ürünler tasarlamanın yanı sıra mimarlık ve yapı sektörüne katkı sağlamayı yönetim anlayışımızın ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ