İnşaat Manşet

Fawori Boya’nın yeni reklam filmi yayında

Fawori Boya’nın yeni reklamı yayına girdi. Boya ustalarına standart hediyelerden farklı deneyimler sunan mobil uygulama Fawori Dünyam’ın tanıtıldığı reklam filminde ünlü şarkıcı Alişan; ustaları “Bi’ dünya sürpriz, bi’ dünya fırsat” içeren eğlenceli bir gezintiye çıkarıyor.

Üretimi, teknolojisi, kalitesi, geniş ürün yelpazesi ve güçlü dağıtım kanalıyla fark yaratan Fawori Boya’nın yeni reklam filmi yayına girdi. Fawori Boya’nın reklam yüzü olan ünlü şarkıcı Alişan’ın yer aldığı reklam filminde; “Ustalara bi dünya sürpriz, bi’ dünya fırsat!” sloganıyla yeni Fawori Dünyam uygulaması tanıtılıyor.

Uygulama ile boya ustalarını Porsche otomobille test sürüşünden helikopterle İstanbul turuna, Kapadokya’da balon turundan Kıbrıs tatiline, market çekinden, televizyona, cep telefonundan imzalı formaya sürpriz hediyeler bekliyor. Uygulamanın büyük ödülü ise Fiat Doblo olacak.

Boya sektöründeki sadakat programlarından çok farklı, çok avantajlı ve usta dostu olan Fawori Dünyam uygulamasını telefonuna indiren boya ustaları standart hediyeler yerine, alışılmışın dışında yepyeni bir deneyim dünyasına dahil oluyor. Uygulama ustalara kendilerini yansıtan bir avatar oluşturma, verilen görevleri yerine getirdikçe başarı rozeti kazanma gibi interaktif ve eğlenceli bir dünya sunuyor. Ustalar kazandıkları rozetlerle süpriz fırsatları yakalarken kullandıkları Fawori ürünlerindeki barkodları okutarak uygulamadaki çarkıfelekten anında deneyim ve hediyeler kazanma şansına sahip oluyor.

Alişan, jingle’ını da seslendirdiği reklam filminde uygulamayı indiren bir boya ustasını sürprizler ve fırsatlarla dolu Fawori Dünyam’da eğlenceli bir gezintiye çıkarıyor.

Künye

Marka: Fawori Boya

Marka Temsilcileri: Arzu Uludağ Elazığ, Bilge Onur Müftüoğlu, Ayça Güler, Selin Birdal

Yaratıcı Ajans: Wunderman Thompson

Müşteri Ekibi: İdil Dereci, Ateş Uysal

Yaratıcı Ekip: Hakan Şimşek, Kerem Korucuoğlu, İrfan Ongan ,Deniz Akşit

Yapım Şirketi: Depo Film

Yönetmen: İlkay Kopan

Müzik: jingle jungle

Yorumcu: Alişan

Post Prodüksiyon: İmaj Post Production

Medya Ajansı: Native

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ