İnşaat Manşet

Gebze Center AVM’de kasım ayı çocuklar için hareketli geçiyor

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, Kasım ayı boyunca çocuklar için birbirinden keyifli etkinlik programı hazırladı. Çocuklar için tiyatro gösterileri ve ara tatilde yapılacak yarışmalar minik ziyaretçilerini bekliyor.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan Gebze Center AVM, Kasım ayında çocuk ziyaretçilerini birbirinden keyifli etkinliklerle buluşturuyor.

Her ay minik ziyaretçilerini düşünen etkinlikler düzenleyen Gebze Center AVM’de Kasım ayı çocuk kulübü programı birbirinden keyifli geçecek. 12 Kasım’da Pandomim Gösterisi, 19 Kasım’da Saklı kutu etkinlikleri gerçekleşecek. Ücretsiz katılınabilecek etkinliklere kayıt yaptırmak için acele etmek gerekiyor.

Ara tatil eğlencesi heyecanlı yarışlar

Ara tatilde de çocukları yalnız bırakmayan Gebze Center AVM’de 12-20 Kasım tarihlerinde saat 12:00 ile 18.00 arasında birbirinden eğlenceli yarışmalarda birinci olan bütün çocuklara hamburger menü hediye edecek. Yarışmalar ara tatil boyunca etkinlik alanında gerçekleşecek.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ