İnşaat Manşet

GNC Makina, MAKTEK’te sektöre ve yeni makinalar, teknolojiler ve yatırımları ile seslenecek

GNC Makina, 26 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan MAKTEK Fuarı’nda ‘’Yenilikleri’’ni tanıtacak. GNC Makina fuar boyunca, yeni makineleri ile dijital alandaki en son teknolojileri ziyaretçilerine ve sektör profesyonellerine sunacak.

GNC Makina’nın yeni duyuruları arasında, sadece makine ve en son teknolojik gelişmeler değil, ülke ekonomisini yakından ilgilendiren yerli üretime dair yeni yatırım haberleri de yer alacak.

GNC Makina, ‘’Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği’’ (TİAD) ve ‘’Makina İmalatçıları Birliği’’ (MİB) iş birliği ile bu yıl 7’ncisi düzenlenen MAKTEK Avrasya Fuarı’nda en yeni modellerini, teknoloji alanındaki yeni projelerini ve yeni yatırımlarını tanıtacak.

26 Eylül – 1 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul’da TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarda GNC Makina, her biri üstün özelliklere sahip, üretimde katma değer sağlayan GROB, Nakamura Tome, Vision Wide, Victor Taichung ve Lico makinelerindeki yeniliklerini ön plana çıkaracak.

En son teknolojik gelişmeleri sektör profesyonellerine ve üretici firmalara tanıtacak olan GNC Makina, fuarda sergilenecek makinelerde parça işlemenin yanında MAKTEK’e özel kampanyalar da düzenliyor. Üreticiye kolaylık sağlayacak olan kampanyalar ödeme kolaylığı, ödeme geciktirme, finansman giderlerine katkı sağlama gibi avantajlar sağlayacak.

“MAKTEK’İN BU YIL BİZİM İÇİN ÖNEMİ BÜYÜK”

Fuarla ilgili konuşan GNC Makina Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Çetinkaya, ‘’MAKTEK, Takım Tezgâhları ve sektör adına oldukça önemli bulduğumuz bir platform. Dünyanın dört bir yanından endüstri profesyonellerinin katılmasını beklediğimiz bu fuarda hem dijital alandaki, hem de temsilciğini yaptığımız makinelerdeki yenilikleri ön plana çıkaracağız. Ziyaretçilerin bu yenilikleri deneyimleyerek keşfedebilmeleri için demo üretimler yapacağız. Fuarın bu yıl bizim için ayrı bir önemi daha var. Tüm bu yeniliklerin yanı sıra ülke ekonomisine katkı sağlayacak, sektöre değer katacak, önemli bir duyuruda da bulunacağız’’ diyerek fuara dair yorumlarını paylaştı.

GNC Makina 6’ncı Salon, 603 ve 604 numaralı stantlarında üretimin gücü olan dev CNC tezgahlarından Nakamura-Tome WY-100II Tornalama Merkezi, Victor VCenter-AX630 CNC İşleme Merkezi,Victor VTurn-V1000 CNC Dik Torna, Victor Vturn-NP20 CM CNC Torna, LICO LNT-42S CNC Torna, Vision Wide SF-3116 CNC Köprü Tipi İşleme Merkezi, GROB G350A, Victor VCenter-FX400 CNC İşleme Merkezi modelleri ile yer alacak.

GNC Makina, fuar boyunca ‘Eksen’ adını verdikleri amfide, Satış Sonrası Hizmetler, GNC Akademi, Pazarlama ve İnsan Kaynakları alanında öne çıkan konuları hakkında bilgi verecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ