İnşaat Manşet

Grand Hyatt İstanbul’da başka bir Oktoberfest gecesi

Dünyanın en köklü gastronomi derneklerinden biri olarak kabul edilen Chaîne des Rôtisseurs İstanbul Bölge Kurulu üyeleri, Grand Hyatt İstanbul Genel Müdürü Rufat Babayev’in ev sahipliğinde Oktoberfest’i kutladı. Konuklar, Grand Hyatt İstanbul’un Şef’i Yusuf Gülyiyen’in özel menüsüyle lezzet ve eğlence dolu bir gece geçirdi.

Dünyanın en köklü gastronomi oluşumlarından biri olan Chaîne des Rôtisseurs’un İstanbul Bölge Kurulu üyeleri, Oktoberfest’i kutlamak için Grand Hyatt İstanbul’da bir araya geldi. Ekim ayının gelişinin kutlandığı ünlü Alman festivali, Grand Hyatt İstanbul’un benzersiz ambiyansında unutulmaz anlara sahne oldu.

Geceye, Şef Yusuf Gülyiyen’in özel olarak hazırladığı ve tarihi 200 yıl öncesine dayanan Oktoberfest geleneğini Türk mutfağıyla birleştiren menüsü eşlik etti. Konuklar, festival ruhunu yansıtan mavi beyaz süslemeler, içecekler ve müziklerle eğlence dolu bir gece geçirdi.

Grand Hyatt İstanbul Genel Müdürü ve Chaîne des Rôtisseurs Vice Chancellier’ı Rufat Babayev ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya 80 konuk katıldı.

Bugün dünya genelinde 80 ülkede 21 bin üyeye sahip olan Chaîne des Rôtisseurs’un İstanbul Bölge Kurulu 2004 yılında kuruldu. Dernek düzenlediği etkinliklerle İstanbul gastronomi dünyasını bir araya getiriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ