İnşaat Manşet

Gücün ve bereketin simgesi güneş figürü, Bella Maison’un battaniyelerini renklendiriyor

Bella Maison, yeni battaniyeleriyle sonbahar – kış akşamlarına sıcacık keyifler katmayı amaçlıyor. Pantone’nin 2021 renkleri ile gücün ve bereketin simgesi güneş figürünün bir araya geldiği battaniyeler, deseni, yumuşaklığı, dokusu ve kalitesiyle dikkat çekiyor.

Sonbahar gelip de havalar soğumaya başladığında, evimizde en çok kullandığımız ürünlerin başında battaniyeler geliyor. Yatak odamızda sıcacık, huzur dolu bir uykuya dalarken veya oturduğumuz koltukta bir yandan kahvemizi yudumlayıp bir yandan da sürükleyici bir kitabın sayfalarında kaybolurken yumuşacık bir battaniyeye sarılmak istiyoruz. Soğuk havalarda yaşam alanlarımızın olmazsa olmazı battaniyeler, Bella Maison’un koleksiyonunun da önemli bir parçasını oluşturuyor.

Eski çağlardan bu yana gücüne ve bereketine inanılan, Antik Mısır ve Mezopotamya’da kudretin ana kaynağı sayılan güneş figürü, tüm ihtişamı ve sıcaklığıyla Bella Maison’a ilham veriyor. Yeni sezon için tasarladığı battaniyelerini güneş figürleriyle renklendiren Bella Maison, yaşam alanlarına bereket ve sıcaklık katmayı amaçlıyor.

Sarı güneş figürlerinin gri antrasit bordürlerle şekillendirildiği Bella Maison Liya Battaniye, Pantone’nin 2021 yılı için seçtiği iki rengin kombinasyonuyla oluşuyor. Bella Maison, pandemi döneminde umudun kaybedilmemesini temsil eden sarı ve gri renklerini, Liya Battaniyeyi süsleyen güneş figürleri ile birlikte yaşam alanlarımıza sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ