İnşaat Manşet

Günsan Elektrik’e The Hammers Awards’tan ödül

Alçak gerilim tesisatı ekipmanları sektörünün güçlü oyuncusu Günsan Elektrik, Türkiye’deki markaların pazarlama alanındaki ekip başarısını ölçen ilk ödül organizasyonu The Hammers Awards’tan ödülle döndü. Günsan, “Sector Hammers” kategorisinde “Yapı ve İnşaat Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı” gümüş ödülü kazanarak başarılarına bir yenisini ekledi.

Yenilikçi anahtar ve priz ürünleriyle inşaat sektörünün çözüm ortağı olan Günsan Elektrik, projeleriyle ödüllendirilmeye devam ediyor. Günsan pazarlama ekibi, bu yıl ikincisi yapılan The Hammers 2021’de Hayatı Aydınlatan Kadınlar projesi ile “Yapı ve İnşaat Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı” gümüş ödülü almaya hak kazandı.

Pazarlamasyon.com tarafından yapılan Marketing Meetup etkinliği içerisinde düzenlenen The Hammers Awards kapsamındaki ödüller; gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Türkiye’nin tanınan pazarlama üst düzey yöneticilerinin de jüri koltuğunda yer aldığı yarışma, “Sector Hammers”, “Channel Hammers” ve “Special Hammers” olmak üzere üç ana kategori ve 41 alt kategoride gerçekleştirildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ