İnşaat Manşet

GYODER Çözüm Platformu’nda değer kavramı konuşulacak: “Değer”ini Kim Bilir?

GYODER, mevcut sorunlara çözüm bulmak amacıyla hayata geçirdiği GYODER Çözüm Platformu sektörün gündemindeki konuları değerlendirmeye devam ediyor. Alkaş iş birliği ile gayrimenkul sektörü ve iş dünyasından deneyimli isimlerin konuşmacı olarak katılacağı Çözüm Platformu toplantısında, “Değer”ini Kim Bilir? başlığı altında; değer ve değerlemeye ilişkin ihtiyaçlar, süreçler ve uygulamalar tüm yönleriyle konuşulacak.

Açılışını GYODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Neşecan Çekici’nin, moderatörlüğünü ise; İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi ve GYODER İcra Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ali Hepşen ve İş GYO Hukuk Müşaviri Av. Pınar Ersin’in yapacağı GYODER Çözüm Platformu toplantısında; sektördeki değerleme ihtiyacı, veri analizi, fizibilite sürecindeki farklılıklar, değerin raporlanması, değerleme formatı standartları, sigorta uygulamaları, veri tabanı oluşturma gibi pek çok önemli konu gayrimenkul ve iş dünyasından deneyimli isimler tarafından ele alınacak. GYODER’in yedinci kez düzenleyeceği Çözüm Platformu toplantısı, 23 Eylül, Perşembe günü 14.00-16.30 saatleri arasında Digital Network Alkaş platformunda online olarak yapılacak.

Toplantının açılış konuşmasının ardından, “Değerleme 360” başlığında İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Sorumlu Değerleme Uzmanı Dr. Ahmet Büyükduman değerlemeye ilişkin görüşlerini paylaşacak. Lal Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Öz, Endeksa Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Görkem Öğüt ve Akfen GYO Genel Müdürü SertacKaraağaoğlu’nun bir araya geleceği “Değer mi, Eder mi” başlığındaki panelde ise sektörün değerleme ve değer konusundaki birçok konusu gündeme taşınacak.

Inhouse Global Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Ergüven, Türkiye IMSAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ferdi Erdoğan ve Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Kadastro Dairesi Başkanı, Taşınmaz Değerleme Müdürlüğü başkan Vekili Mustafa Aslan’ın katılımı ile gerçekleşecek olan ‘Fikir Hattı’ bölümünde ise katılımcılar sırayla bağlanarak Çözüm Platformu’na katılarak, değer konusunda görüşlerini anlatacak.

Katılımın ücretsiz olduğu ve online platformda interaktif olarak gerçekleşecek olan etkinliği https://www.alkas-platform.com/lcv/gyoder-cozum-platformu-degerini-kim-bilir-html linkinden kayıt yapılabilir.

Değer ve değerleme konusunda sektöre ışık tutacak olan bu önemli etkinlikte CBRE ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş ana sponsor olarak yer alırken; Endeksa değerleme teknolojileri sponsorluğunu, Apsiyon PropTech sponsorluğunu, Lal Degerleme Co-sponsorluğunu, Garanti BBVA Mortgage çözüm ortağı sponsorluğunu, Inhouse Global ise Fikir Hattı sponsorluğunu üstleniyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ