İnşaat Manşet

Hars Traktör, yeni dökümhane yatırımında Bomaksan dedi

Endüstriyel havalandırma, toz toplama ve gaz arıtımına yönelik filtrasyon cihazları geliştiren Bomaksan, daha önceki projelerinde de iş birliği yaptığı Hars Traktör’ün yeni üretim tesisinin toz toplama yatırımında, yine tercih edildi. Bu sayede yeni ve modern bir dökümhane kurmak isteyen Hars Traktör’ün çevreye ve insan sağlığına duyarlı imalat yapmasına yardımcı oldu.

Cihazların basınçlı hava tüketimlerini düşürerek, enerji verimliliği konusunda HVAC sektörüne çağ atlatan Bomaksan, geliştirdiği yüksek verimli teknolojilerle tesislerin toz ve duman problemleri için sistem geliştirmeye devam ediyor. 6 kıta ve 58 ülkeye yedek parça üreten Hars Traktör’ün yeni dökümhane yatırımında çözüm sunan Bomaksan, ergitme ocakları, kum hazırlama, reklamasyon ve taşlama prosesinde açığa çıkan tozların verimli bir şekilde toplanıp filtre edilmesini sağladı. Hars Traktör, Bomaksan mühendislerinin tasarladığı toz toplama sistemi ile birlikte, yatırım ve işletme maliyetinden de tasarruf etti.

Projelendirme, İmalat ve Uygulama Tek Çatı Altında

Bomaksan, etkili mühendislik çözümleri ile geliştirdiği projeleri, toz toplama ve filtrasyonu konusundaki uzman üretim kadrosu ve tesisi ile üreterek, çözüm ortağı müşterilerinin fabrikalarına kurulum sağlayan profesyonel uygulama ekibi ile montajını gerçekleştiriyor. Bu sayede tüm süreci tek çatı altında yürüterek sektördeki rakiplerinin bir adım önüne geçebiliyor. Endüstriyel hava filtrasyonu, sektördeki en kaliteli filtrasyon ekipmanlarını üreten müşteri odaklı bir mühendislik firması olan Bomaksan, teknik bilgi ve tecrübesiyle Hars Traktör’ün yeni dökümhanesindeki toz toplama ihtiyacını başarıyla karşılayarak, Hars Traktörün yeni ve modern tesisine imzasını attı.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ