İnşaat Manşet

Hijyen ve tasarrufun üst düzey birleşimi: Serel Nita Serisi

Türkiye seramik sağlık gereçleri pazarının öncü markası SEREL’in Nita Serisi; sahip olduğu etajerli lavabolar, seriye özel tasarlanan banyo mobilyaları, hem yuvarlak hem köşeli hatlara sahip farklı klozet alternatifleri, geleneksel ve SEREL Purewash yıkama sistemi seçenekleriyle zengin bir banyo takımı olarak öne çıkıyor. Tüketicilerin farklı kullanım senaryolarına çözüm sunan ve 11 farklı ürün içeren Nita Serisi, sahip olduğu “SEREL Hygiene +” teknolojisi ile temizlik ve tasarrufu maksimum düzeyde birleştiriyor.

Sağlık gereçleri üretiminde 30 yılı aşkın bir deneyimle faaliyetlerini yürüten SEREL, ürün gamında bulunan Nita Serisi’yle banyolara farklı bir yorum kazandırıyor. Etajerli lavabo, klozet ve klozet kapağı ile seriye özel tasarlanan banyo mobilyaları olmak üzere içerisinde 11 farklı ürün barındıran Nita Serisi, geleneksel ve SEREL Purewash yıkama sistemi seçeneği sunarken, zengin ürün yelpazesi sayesinde farklı kullanım ihtiyaçlarına ideal şekilde cevap verebiliyor.

Maksimum temizlik ve tasarrufun sırrı “Hygiene + plus” teknolojisinde

Hijyen kavramını hayatımızın ilk sırasına koyduğumuz bugünlerde Nita Serisi’nin sahip olduğu Hygiene + teknolojisi, maksimum temizlik ve tasarrufu bir arada sunuyor. Seri son kullanıcılar tarafından evlerde rahatlıkla kullanılabilirken; okul, restoran, kafe gibi nüfusun yoğun ve hijyenin maksimum düzeyde önemli olduğu toplu alanlarda da tercih edilebiliyor. Ayrıca içerisinde yer alan banyo dolapları da depolama ihtiyacına tam anlamıyla karşılık verebiliyor.

Farklı ihtiyaçlara çözüm sağlamak amacıyla tasarlanan SEREL Nita Serisi, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından layık görülen Sıfır Atık Belgesi’ne sahip olarak çevresel sürdürülebilirliği benimsediğini tüm kullanıcılarına gösteriyor. SEREL, sahip olduğu COVID-19 Güvenli Üretim & Güvenli Hizmet Belgeleriyle de tüm ürünlerinde hijyen hususuna son derece dikkat ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ