İnşaat Manşet

Huobi Live: Kriptodaki bir sonraki trend

25 Ağustos’ta Huobi Live, metaverse’in blok zincir endüstrisinde oynayacağı rolü tartışacak olan Metacity CTO’su Hassan Miah’ın yer aldığı bir gösteride ünlü metaverse tema parkı Metacity ile bir araya gelecek. Metacity, Avril Lavigne, Ian Somerhalder, Russell Simmons, Olivia Palermo ve daha fazlası gibi ünlülerle çalışıyor. Bir SocialFi platformu olan Metacity, hoş geldin bonusu olarak Huobi Global, yeni kullanıcılara gösteriyi izlemeleri için 700 USDT ve 100.000 SHIB’e kadar ödül dağıtacak.

90’larda QVC’de televizyonda yayınlanan ev alışverişi yayınları Amerika Birleşik Devletleri’nde popülerlik kazandı. Alışveriş deneyimini müşteriye getirmek için profesyonel TV sunucuları, güzellik ürünlerinden giysilere ve elektrikli süpürgelere kadar her şey dahil ürünleri satardı ve izleyiciler sipariş vermek için televizyon ekranlarındaki bir numarayı arayabilirlerdi.

2010’lara geldiğimizde ise canlı yayın satışları Çin’de ve dünyanın yarısında tekrardan hayatımıza girdi. Benzer bir şekilde, bir e-ticaret pazarı olan Taobao’daki profesyonel sunucular makyaj, giysi ve ev aletleri gibi ürünler sundu ve izleyiciler Alipay uygulamasında birkaç basit dokunuşla alışveriş yapabildiler. 2018 itibariyle, Çin’deki canlı yayın izleyicileri 500 milyonun üzerine çıktı ve Taobao, o yıl canlı yayın işlemlerinde 15 milyar ABD dolarının üzerinde gelir elde etti.

Şimdi, e-ticaret ürünlerini pazarlamak için değil, en yeni kripto para birimlerini tanıtmak için yeni bir canlı yayın dalgası ortaya çıkıyor.

Huobi Live ile tanışın

Mart 2022’de Huobi Global uygulaması içinde bir canlı yayın platformu olan Huobi Live’ı başlattı.

En yeni endüstri ve piyasa trendlerini tartışan bir dizi farklı kripto para birimi fenomeni ve uzmanına sahip olan Huobi Live yayınları, YouTube ve Facebook Live aracılığıyla da yayınlanıyor ve izleyiciler, canlı yayın sona erdikten sonra bile kayıtları görüntüleyebiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ