İnşaat Manşet

Işıklar Tuğla Ödülleri sahiplerini buldu

Işıklar Yapı Ürünleri tarafından bu yıl ilki düzenlenen Işıklar Tuğla Ödülleri 2021, 11 Kasım’da Salt Galata’da gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Sürdürülebilir, aynı zamanda geleneksel yapı malzemesi tuğlanın, çağdaş kullanımlarını teşvik eden organizasyonda, 6 mimarlık firması ödüle değer görüldü.

Son 10 yıl içinde tamamlanarak kullanıma açılmış, tuğlanın yaratıcı ve iyi detaylandırılmış uygulamalarını ortaya koyan projelerin arşivini oluşturmak amacıyla düzenlenen Işıklar Tuğla Ödülleri 2021 Salt Galata’da törenle gerçekleşti. Ödül törenine, kazanan mimarlık ofisleri, jüri üyeleri, öğretim görevlileri, mimarlar, Işıklar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Kutlu Işık, Işıklar Holding Yönetim Kurulu Üyeleri ve üst düzey yöneticiler katıldı.

Yenilikçi ve fark yaran 6 proje ödüllendirildi

Bu yıl ilki düzenlenen ödül programı, kültürel izler taşıyan sürdürülebilir malzeme ile inşa edilmiş yenilikçi ve fark yaratan tasarımladı ödüllendirdi. Işıklar Holding’in geniş ürün yelpazesi ile sürdürülebilirlik ve kültür ekseninde tasarıma artı değer katan yenilikçi yaklaşımları desteklediği organizasyonda; Ay.Da Mimarlık – Develi–Elbiz Projesi, BBMD | Bingöl Barka Mimarlık & Danışmanlık – Alan Kadıköy Projesi, Bütüner Mimarlık – Bangladeş Halk Cumhuriyeti Kançılarya Yerleşkesi Projesi, Renda Helin Design & Interiors – Designers Vault Projesi, Tülin Çetin Mimari Tasarım – TAI – TUSAŞ Konferans ve Kafe Binaları Projesi, Ven Mimarlık – Arden Medikal Fabrika Projesi ile eşdeğer ödülünün sahibi oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ