İnşaat Manşet

iSupport Relax Yatak doğanın şifalı kristalleri ile stresten arınmanıza yardımcı oluyor

İyi ve kaliteli bir uyku için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz Divanev, Biocrystal teknolojisiyle size stresten arındıran, rahatlatıcı bir uyku deneyimi sunuyor. Türkiye’de yalnızca Divanev’de kullanılan Biocrystal teknolojisiyle tasarlanan iSupport Relax Yatak, gün boyunca vücutta biriken stresi ve kas gerginliğini azaltmaya yardımcı oluyor.

Divanev, Türkiye’yi Biocrystal teknolojisiyle tasarlanan iSupport Relax Yatak ile tanıştırıyor. Türkiye’de sadece Divanev’de bulunan Biocrystal teknolojisiyle tasarlanan iSupport Relax Yatak, %100 doğal kristal tozlarıyla vücutta gün boyu biriken stresi azaltarak rahatlatıcı bir uyku yaşatıyor, nefesinizi düzenleyerek vücudunuzun gece boyunca enerji toplamasına yardımcı oluyor.

Farklı vücut tiplerine uyum sağlayabilen 7 bölgeli yay sistemi ile vücudun 7 farklı ağırlık bölgesine destekleyen iSupport Relax Yatak, Free-Zone teknolojisiyle ise eşlerin birbirlerinin dönüş hareketlerinden etkilenmesini önleyerek kesintisiz bir uyku ortamı sunuyor. Yatakta kullanılan Visco Elastik Hafızalı Sünger ise açık hücre yapısı sayesinde nefes alarak daha az terlemeye ve omurganın doğal eğriliğinin korunmasına yardımcı oluyor.

iSupport Relax Yatak, lansmana özel mevcut indirime ek yüzde 25 indirim ve 100 gün deneme süresiyle tüm Divanev mağazalarında satışa sunuluyor. Tüketiciler, iSupport Relax Yatak’tan memnun kalmadıkları takdirde 100 gün deneme süresi içinde Divan uykusu portföyünde yer alan herhangi bir yatakla değişim yapabiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ