İnşaat Manşet

Kale Kilit, güvenilirlik ve dinamizm temalı standı ile Avrasya Pencere Fuarı’nda

Kale Kilit çatısı altında faaliyet gösteren ve kullanıcılarının değişen beklentilerine yönelik ürettiği fonksiyonel ürünlerle çözüm sunan Kale Kapı Pencere Sistemleri, 3-6 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Avrasya Pencere Fuarı’nda yeni nesil ürünlerini tanıtacak.

PVC alüminyum kapı ve pencere sektörünün ispanyolet, tek açılım, çift açılım, cephe makası, aksesuar ve kilit ihtiyacını karşılayan Kale Kapı Pencere Sistemleri, hayata geçirdiği inovatif çözümleri Avrasya Pencere Fuarı’nda tanıtmaya hazırlanıyor. 3-6 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuar boyunca güvenilirlik ve dinamizm temasıyla hayata geçirdiği 160 metrekarelik standında yeni nesil ürünlerini sergileyecek olan şirket, aynı zamanda sektör profesyonelleri ve bayileriyle de bir araya gelecek.

Pencere, cephe sistemleri, cam ve kapı alanlarında Avrasya Bölgesi’nin en büyük ve prestijli fuarında Kale Kapı Pencere Sistemleri’nin son teknolojiyle geliştirdiği çift açılım sistemleri, ispanyoletleri, kaldırmalı, devirmeli ve katlanır sürme sistemleri başta olmak üzere birçok ürünü sergilenecek. Fuara gelen ziyaretçiler pencere sistemlerine ek olarak çelik kapısından yangın kapısına, cam emniyet kilitlerinden kabin kilitlerine, dokunmatik, şifreli ve kartlı geçiş kontrol ünitelerinden panik barlarına kadar zengin ürün gamını da yakından inceleme fırsatı bulacak.

Yaşam alanlarında yer tasarrufu sağlayan katlanabilir kapı teknolojisi

Türkiye’de ilk defa kaldırma sürme sistemini üreten marka konumunda olan Kale Kapı Pencere Sistemleri fuarda yepyeni ürünlerinden biri olan Kale Aksu Katlanır Sürme Sistem’i de kullanıcılarının beğenisine sunacak. Katlanabilir yapısıyla balkon ve bahçe kapıları gibi açıklığı büyük olan alanlardan maksimum yararlanabilmesini sağlayan Aksu Katlanır Sürme Sistem’inin alandan, zamandan ve enerjiden tasarruf ettiren yapısıyla kullanıcılardan tam not alması bekleniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ