İnşaat Manşet

Kaleseramik Muğla’da tesisat ustaları ile bir araya geldi

Kaleseramik’in tesisat ustalarının mesleki bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi için başlattığı ‘Tesisatçılar Buluşması’ Muğla’da düzenlendi. Pandemi önlemleri kapsamında Fethiye, Dalaman ve Marmaris’te düzenlenen programa 150 tesisat ustası katılım sağladı. Buluşmada Kale Banyo’nun yenilikçi ürün ve hizmetleri ile birlikte sektördeki son gelişmeler, tesisat ustalarının sorunları ve beklentileri ele alındı.

Ustaların mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmesi için Türkiye’nin dört bir yanında “Eğitim Seminerleri” kapsamında “Tesisatçılar Buluşması” düzenleyen Kaleseramik, Muğla’daki tesisat ustaları ile bir araya geldi.

Bugüne kadar İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya Erzurum, Denizli, Adana, Trabzon gibi Türkiye’nin farklı noktalarındaki binlerce usta ile gerçekleştirilen buluşmaların yeni adresi ise Muğla oldu. Muğla’daki bölge bayilerinden gelen yoğun talep dorultusunda Fethiye, Dalaman ve Marmaris’te düzenlenen ‘Tesisatçılar Buluşması’nda Kaleseramik yetkilileri tarfından 150 tesisat ustasına eğitim semineri düzenlendi.

Kaleseramik Pazarlama Eğitim Yöneticisi Ramazan Öztürk, tarafından katılımcılara güncel ürünler, uygulamalar ve pratik bilgiler aktarıldı. Seramik sağlık gereçleri, tamamlayıcı ürünler, banyo mobilyaları, armatürler, banyo aksesuarları, akrilik ürünler, duş ve küvet kabinleriyle ilgili ürün uygulamaları ve pratik faydalar sağlayan yöntemlerin anlatıldığı toplantıda, tesisat ustalarının merak ettiği tüm sorular yanıtlandı.

Tesisat ustalarına pratik faydalar sağlayan konular ile ilgili bilgilerin verildiği toplantılarda hediye olarak verilen promosyon malzemeleri tesisatçılardan tam not aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ