İnşaat Manşet

Kärcher buharlı temizlik ve ütüyü bir arada sunuyor

Kärcher, SI 4 EasyFix Iron ütü istasyonu ile buharlı temizlikte bir çığır açıyor. SI 4 EasyFix evinizin her köşesinde buharın gücü ile derinlemesine hijyen sağlarken, yüksek basınçlı ütüsüyle giysilerinizi en kısa sürede kusursuz ütülemenin keyfini yaşatıyor.

Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher, SI 4 EasyFix Iron ütü istasyonu ile buharlı temizlikte bir çığır açıyor. SI 4 EasyFix evinizin her köşesinde buharın gücü ile derinlemesine hijyen sağlarken, yüksek basınçlı ütüsüyle giysilerinizi en kısa sürede kusursuz ütülemenin keyfini yaşatıyor.

Giyisileriniz dolap kuruluğunda

Kärcher’in ütü masası ve buharlı temizleyiciden oluşan çok işlevli cihazı SI 4 EasyFix Iron ütü istasyonu ile buharlı temizlik teknolojilerinde çıta biraz daha yükseliyor. SI 4 EasyFix Iron, artırılmış buhar nüfuzu için aktif buhar emişi ile giyisilerinizin dolap kuruluğunda olmasını sağlayan ütüsü, ütülemeyi daha etkili hale getiren ütü masası ve özel aparatları sayesinde evinizin her yerinde buharın gücü ile hijyen sağlayacak.

Ütü, ütü masası ve ev temizliği için gerekli tüm aparatlarıyla birlikte kullanıcılarına sunulan SI 4 EasyFix Iron ütü istasyonu ile tüm kumaşlarda üstün performanslı sonuç elde edeceksiniz. Üstelik ütüleme için harcadığınız zamandan yüzde 50 tasarruf sağlayan cihaz zemin, pencere, ayna, cam, lavabo, duşakabin, musluk, ocak, radyatör ve duvar fayanslarınızda eşsiz bir hijyen sağlayarak, ailenizin evinizde daha da güvenli yaşamasına katkı sağlayacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ