İnşaat Manşet

Kelebek Mobilya, yeni bayilik taleplerinde yatırımcılarının gözdesi olmayı başardı

Online ve Offline satış süreçlerini franchise sisteminin içerisinde bir arada bayilerine sunan Kelebek mobilya, bu sayede bayilerin bölgesel pazar paylarına online satış hacmini de ekledi. Kelebek Mobilya Marka Direktörü Serkan Kaplan, “Kelebek Mobilya büyürken, bayiler de 7/24 satış imkanı ile kazanmaya devam ediyor” dedi.

Kelebek Mobilya, 2021 yılında yeni mağazaları bünyesine eklerken, dijital tarafta yaptığı yatırımlarla da büyümesini sürdürdü. Yılbaşından bu yana hedeflerinin üstüne çıkarak marka kriterlerine ve pazar gereksinimlerine uyan hedefinin üzerinde bayilik anlaşmaları gerçekleştiren Kelebek Mobilya, bir taraftan satış ağını genişletirken, diğer taraftan bayilerine de e-ticaret ile kazanma fırsatı sundu.

‘Sadece müşterilerin değil bayilerimizin de mutlu olması önemli’

Pandemi sürecinde görüntülü arama ve kişiye özel randevulu hizmet uygulamaları ile güvenli alışveriş konforu sunan Kelebek Mobilya, dijitalde verdiği ücretsiz hizmetlerle de hizmet çeşitliliğini artırmaya devam etti. Kelebek Mobilya ayrıca sektörde ilk kez bayilerine kârlılıklarını koruyarak online ve offline çift kanalda satış yapabilmelerini sağladı. Kelebek Mobilya Marka Direktörü Serkan Kaplan, “86 yıllık geçmişimizle sektörün en köklü markası olmamızın yanı sıra genç ve dinamik ekibimizle geleceğin trendlerini yakından takip ediyor ve ilklerin öncüsü olmaya devam ediyoruz. Dijital tarafta gerçekleştirdiğimiz yeniliklerle online-offline duvarını kırmayı başardık. Bayilerimiz, e-ticareti bir rakip olarak değil, satış ağını güçlendirecek bir destek olarak görmeye başladı. CRM planlarımız ve bu alandaki yatırımlarımız ile bayilerimizle beraber online hacmimizi daha da yukarılara çıkarmayı hedefliyoruz. Kelebek Mobilya büyürken, bayiler de 7/24 satış imkanı ile kazanmaya devam ediyor. Böylece yalnızca ‘mutlu müşteri’ değil aynı zamanda ‘mutlu bayiler’ dönemini hayata geçirmiş olduk” dedi.

‘Yeniliğe Kanat Açtık’ mottosuyla Türkiye’nin her ilinde olma hedefi doğrultusunda ilerlediklerini belirten Serkan Kaplan, “Bünyemize kattığımız yeni iş ortaklarıyla her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Bayimiz olmayı düşünen yatırımcıların www.kelebek.com adresinden başvurularını iletmesiyle yeni bayilik görüşmeleri başlamış bulunuyor” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ