İnşaat Manşet

Kilim, Elegant Tarz’ın şifresini “Zebra” ile kırıyor

Özgün tasarımlarında Elegant Yaşam Tarzı’na da yer veren Kilim Mobilya; Zebra Koltuk Takımı, Yemek Odası Takımı ve Yatak Odası Takımı ile ince detaylara sahip zarif bir yaşam tarzının kapısını aralıyor. Bulunduğu ortamı karakterize eden Zebra, ayrıcalık yaşatan bir deneyim vadediyor.

İddialı bir yaşam tarzını benimseyenleri Zebra Koltuk Takımı, Yemek Odası Takımı ve Yatak Odası Takımı ile buluşturan Kilim, yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Hollywood parıltısını yansıtan gösterişli duruşu ile mekanlara ayrıcalık kazandıran Zebra, zarif hatlarıyla da farkını yansıtıyor. Yüksek uyumlu malzemelerin birlikte kullanımından gelen duruşunu cesur renkleriyle tamamlayan Zebra’nın akılda kalıcı tasarımı ise yenilikçi yaşamın ışıldayan yüzü oluyor.

İddialı dekorasyonda Zebra Koltuk Takımı farkı

Göz alıcı detayları ve pirinç ayakları ile evinde iddialı bir dekorasyon isteyenlerin ihtiyacına cevap veren Zebra Koltuk Takımı, teknik detaylarıyla da gücünü pekiştiriyor. Takımın bulunduğu mekanla bütünleşen formları ise farklı beğeni tarzlarını aynı noktada buluşturuyor. Kumaş, ahşap ve aksesuar seçimleri ile yaşam alanlarına ışıltılı bir görünüm katan takım, yüksek ayakları sayesinde temizliği kolaylaştırıyor.

Kullanım kolaylığını tasarım şıklığıyla tamamlıyor

Takım kimliğine uygun tasarlanan kulp ve ayakların ortama şık bir görsellik kazandırdığı Zebra Yemek Odası Takımı, ince detaylarıyla tüm ihtişamını yansıtıyor. Konsol, ikili konsol ayna, plazma ünitesi, plazma ünitesi üst modül, sabit masa, ortadan açılır masa ve orta sehpadan oluşan takım, Almond rengin ihtişamını bütününde gösteriyor. Yemek takımının kullanım kolaylığına sahip tasarımı, renk uyumuyla estetik bir görsellik sunup çağdaş bir ortam yaratıyor.

Almond renkten gelen rahatlık hissi

Stresli geçen günün ardından ihtiyaç olan rahatlama hissini yansıtan Zebra Yatak Odası Takımı, bulunduğu ortamın enerjisini yükseltiyor. Altı kapaklı dolap, şifonyer, şifonyer ayna, komodin, çamaşırlık, karyola baza ve karyoladan oluşan takım, zarafet ve şıklık göz önüne alınarak tasarlanıyor. Almond rengin rahatlatıcı etkisini kullanıcısına yansıtan takımın yalın objeler ile kombinlenebilmesi de yaşam alanlarına denge getiriyor. Dolap kapaklarındaki yavaşlatıcı uygulama kullanıcısına kolaylık sağlarken şifonyer, komodin ve çamaşırlıkta yer alan yüksek ayak uygulaması ise temizlik sırasında kolaylık sağlıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ