İnşaat Manşet

Kilim Mobilya, fark yaratan ürünleriyle İstanbul Mobilya Fuarı’nda

Kilim Mobilya, Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı unvanına sahip İstanbul Mobilya Fuarı’na katılım gösterecek. Fuarda yenilikçi ürün gruplarını tanıtacak olan Kilim, geçtiğimiz yıl farklı yaşam tarzları için ürettiği yeni koleksiyonlarını da ziyaretçileriyle buluşturacak.

Reklamlar

Türkiye’nin öncü mobilya markalarından Kilim, 24-29 Ocak 2023 tarihleri arasında TÜYAP iş birliği ve MOSFED (Mobilya Dernekleri Federasyonu) desteği ile organize edilecek İstanbul Mobilya Fuarı’nda yer alacak. TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuarda panel ve döşemeli grupta farklı konseptteki ürünleriyle yer alacak olan Kilim, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanan ve farklı yaşam tarzlarıyla uyumlu yenilikçi mobilyalarını da fuar ziyaretçilerine sunacak.

Kilim Mobilya’da ana hedef her ülkede yer almak

Dünya mobilya sektörünü bir araya getirecek İstanbul Mobilya Fuarı’nda yer almanın yeni ihracat pazarlarına ulaşmak adına önemine vurgu yapan Kilim Mobilya Genel Müdürü Cihat Şahin, “Fiziki olarak yapılan fuarlarda sektörümüzün dünyadaki en önemli firmalarıyla yüz yüze bir araya gelmek ve fikirlerimizi paylaşmak çok değerli. Mobilya sektörümüz de her geçen yıl ihracatını artırarak dünyanın pek çok ülkesine ulaşıyor. Bunda hiç kuşku yok ki İstanbul Mobilya Fuarı’nın yarattığı ticaret hacmi büyük rol oynuyor. Biz de Kilim Mobilya olarak fuarda güncel trendlere uyumlu ürün gruplarımızla yer alıp yurt dışında yeni ülkeler ve projelerde yer almak için temaslarımızı gerçekleştireceğiz. Hedefimiz, Kilim ismini dünyada her ülkeye yaymak” dedi.

Kilim Mobilya, 24-29 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek İstanbul Mobilya Fuarı’nda Salon 8’de 803 numaralı stantta yer alacak.

Reklamlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ