İnşaat Manşet

Kilim Mobilya’dan elegant yaşamı düşleyenler için Stella Koltuk Takımı

Üst düzey konforu şık bir görünümle sunan Kilim Mobilya, elegant bir yaşamı düşleyenlerle her ayrıntısı özenle tasarlanan Stella Koltuk Takımı’nı buluşturuyor. Kavisli hatları ve hacimli duruşuyla her ortama seçkin bir hava katıyor.

Kilim Mobilya, salon ve oturma odasının ihtişamını öne çıkarmak isteyenlere güçlü duruşuyla göz kamaştıran Stella Koltuk Takımı ile buluşturuyor. Elegant ve rahat bir yaşam alanında günün yorgunluğunu atmak veya sevdikleriyle hoş vakit geçirmek isteyenlere her daim yaşayan bir ortam yaratan koltuk takımı, pozitif enerji yayıyor. Minimum hareketle kolayca yatak olma özelliğine sahip Stella, duruşundan aldığı gücü şık ayak detayları ile süslüyor.

Kavisli hatları ve hacimli duruşuyla oldukça davetkar

Kapitonenin şıklığıyla kadifemsi dokuyu uyum içinde buluşturan Stella Koltuk Takımı, Easy Open yatak sistemi sayesinde öne doğru çekmeye gerek kalmadan, kolaylıkla bir yatağa dönüşebiliyor. Kavisli hatları ve hacimli duruşuyla yaşam alanlarına ağırbaşlı ve seçkin bir hava katan koltuk takımı, gold ayaklarıyla zarafetini tamamlıyor. Bulunduğu mekanı şık ve tarz sahibi bir görünüme kavuşturan Stella, kumaş dokusunun verdiği duyguya zihne huzur veriyor. Şıklığıyla davetkar bir görünüm çizen ürün, her bakış ve dokunuşta kullanıcısını ayrıcalıklı hissettiriyor. Takımın yüksek ayakları hem kullanım hem de temizlik kolaylığı sağlarken güçlü malzeme kalitesi de üstün performans sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ