İnşaat Manşet

Koçtaş’tan yazı daha keyifli hale getirecek şişme havuz önerileri

Koçtaş, yaz aylarının keyfini bahçe ve teraslarında çıkarmak isteyenlere şişme havuz önerileri sunuyor. Tatili evlere taşıyacak farklı yaş grupları için şişme havuz çeşitlerine Koçtaş mağazaları, Koçtaş mobil uygulaması ve koctas.com.tr’den ulaşılabilir.

En iyi markaları en uygun fiyatlarla sunan Koçtaş, yaz aylarında evlerinde ailece keyifli vakit geçirmek isteyenlere bahçe ve teraslarda kullanılabilecek şişme havuz çeşitleri sunuyor.

Koçtaş uzmanları şişme havuz alırken; yetişkinlerin ve çocukların yaş gruplarına göre değişebilen havuz boyutları, model, havuzun hangi malzemeden yapıldığı, merdiven, üst kaplama bezi ve devirdaim motoru gibi detayların incelenerek bütçeye uygun seçim yapılmasını tavsiye ediyor.

Tercih edilecek havuzun, alanın ölçüsüne uygun olması, çocukların kullanacağı havuzun derin model olmaması, üstü açık alanlarda kullanılacak havuzların güneşlikli olması gibi detaylar da büyük önem taşıyor.

Yaz keyfini bahçe ve teraslarına taşımak isteyenler, seçenekler için Koçtaş mağazalarını, Koçtaş mobil uygulamasını ve koctas.com.tr’yi ziyaret edebilir.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ