İnşaat Manşet

Linens’ten yaz ferahlığını mekanlara taşıyan perdeler

Yaşam alanlarını farklılaştıran çizgileriyle dikkat çeken Linens, yeni sezon perde koleksiyonu ile evin tüm odalarına zarif bir dokunuş yapıyor. Farklı renk ve özel desenleri ile Linens perde koleksiyonu, yaz mevsiminin enerjisini yaşam alanlarına yansıtıyor.

Yaz mevsiminin verdiği enerjiyle yaşam alanlarında yepyeni desenlere yer açmanın tam zamanı… Dekorasyonun tamamlayıcısı rolündeki perdeler, Linens kalitesi ve çizgisiyle evlerde yenilik arayanlara özel seçenekler sunuyor. Farklı tarzlara uygun modern ve şık yorumların göze çarptığı koleksiyon, yaşam alanlarını yepyeni bir görünüme kavuşturuyor. Sezon trendlerinden geometrik ve çiçek desenlerin yer aldığı koleksiyonda mevsimle bütünleşen renkler öne çıkarken perdeler bulunduğu ortama bambaşka bir hava katıyor.

Perde Tasarla uygulaması ile perde seçimi kolaylaşıyor

Linens’in, “A’dan Z’ye Perde Hizmeti” doğrultusunda eve gelip ölçü alınmasının yanı sıra dikimden montaja kadar tüm süreçler Linens’in perde uzmanları tarafından yapılıyor. Hayata geçirilen “Perde Tasarla” uygulaması sayesinde ise perde seçmek için saatler harcamaya gerek kalmıyor. Bu uygulamada mekanın birebir ölçüleri ve 3D şekli üzerinden farklı renk ve desendeki perde ve tül tasarımlarının modellenmesi sağlanıyor ve beğenilen perde modeli mekana giydirilerek, seçim kolaylaşıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ