İnşaat Manşet

Lova Yatak’tan tanışma kampanyası “net yüzde 50 indirim”

Sağlıklı yatak ve rahat uyku uzmanı olarak yatak sektöre iddialı bir giriş yapan Lova Yatak, tanışma kampanyası çerçevesinde tüm ürünlerde net yüzde 50 ve seçili ürünlerde yüzde 60’a varan indirim avantajı sunuyor.

Sağlıklı yatak ve rahat uyku uzmanı Lova Yatak, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği dijital lansmanla sektöre yeniden merhaba dedi. Lova Yatak, başlattığı tanışma kampanyası kapsamında; tüm ürünlerde net yüzde 50 ve seçili ürünlerde yüzde 60’a varan indirim avantajı fırsatıyla müşterisinin karşısına çıktı.

Yataklar 48 saatte eve teslim

Mağaza siparişlerini 48 saat içinde teslim etme vaadi ve websitesi üzerinden yapılan uyku testiyle yüzde 100 rahatlık garantisi veren Lova Yatak, ürünlerini yurt içinde her noktaya 120 gün değişim imkanıyla ücretsiz teslim ediyor.

Lova Yatak koleksiyonlarının favorilerinden, Agua Wellness, Beyond Dream, Luxemburg gibi ürünlerde ise %60 indirim fırsatı devam ediyor. Rahat bir uyku için gerekli tüm ürünleri tek çatı altında toplayan Lova Yatak koleksiyonları mağazalarda ve bir tık uzakta; www.lovayatak.com adresinde.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ